Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 270 029 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

W gabinecie Wrozki Elleni

 

http://pu.i.wp.pl/k,NTY0OTM1MzMsODI3MTUw,f,rrru.jpg

 

ABddd.jpg

 

Tutaj się spotykamy i udzielam wam porad,odkrywamy wasze tajemnice w kartach tarota i kartach klasycznych  cygańskich, korzystamy z rady wahadełka a także korzystamy z ziół przy zdejmowaniu klątw, uroków czarów i magi.Czasem poszukujecie swoich partnerów, partnerek osób zaginionych, finansów zmiany w życiu . Pytacie się kart o sprawy związane z pracą, karierą zawodową . Pytacie również co  z wyjazdem za granicę kraju. Opowiadacie o swoich problemach życiowych rozterkach. Pytacie  o zdrowie wasze, rodziny dzieci i partnerów. Jednym słowem u mnie w gabinecie możecie też się wypłakać i zwierzyć się z każdego waszego problemu.Czasami przyjeżdżacie z problemami związanymi z waszym dobytkiem, bo ktoś zauroczył  zwierzęta i padają, albo krowy nie dają mleka a czasem ktoś podpalił wasz dobytek i szukacie winowajcy , lub ktoś was okradł w domu lub w firmie.

To ja i moje karty i moje zmysły jesteśmy  waszym powiernikami i spowiednikami bo macie do nas zaufanie.

Często przychodzą do mnie ludzie którzy nie wierzą w żądne wróżby i czary a nawet w Boga. Przychodzą po to by mnie sprawdzić, zobaczyć kim jestem.Po pierwszym i drugim czujnym spojrzeniu na taką osobę, opowiadam jej kim ona jest , wówczas widzę na jej twarzy wielkie zaskoczenie. Mnie to nie dziwi, bo ja w tej branży siedzę prawie od dziecka a w sekrecie powiem wam że mnie to bawi kiedy odgaduję że taki ktoś przyszedł mnie sprawdzić kim naprawdę jestem.

Czasami nie jesteście szczęśliwi i czujecie się przegrani. Dla tego idąc do gabinetu wróżki szukamy innej drogi , by odnaleźć wasze zagubione szczęście, rozkładamy talię kart, by dowiedzieć się co was czeka i jak zmienić wasze życie, by odnaleźć szczęście.Dzisiejsze wróżby bardzo różnią się od dawniejszych wróżb i przepowiedni cyganek napotkanych na naszej drodze. Mamy więcej marzeń i pragnień.Często udzielam porad i robię rytuały na odległość, bo jest i taka możliwość, piszecie na moją pocztę e-mail elleni10@wp.pl   lub na pocztę wrozka_elleni@wp.pl 

lub dzwonicie na moje telefony - st.857 440 002 kom. 600 114 369

 

Uwaga: nie dzwońcie natrętnie w ciągu kilku  minut  kilkadziesiąt razy na te dwa telefony, bo mogę być zajęta w tym czasie i to mi bardzo  przeszkadza a nawet drażni.

 

d.c. opowieści nastąpi później .

 


oceń
0
1

komentarze (14) | dodaj komentarz

Zaklęcia miłosne

ZAKLECIA MILOSNE

Witam na  stronie
Zaklęcia miłosne dla Pań ...

. .

Zapraszam do wysluchania  muzyki MP3 klikając na moje zdjęcie

Ach, jak mi smutno!

Ach, jak mi smutno! Mój anioł mnie rzucił,
W daleki odbiegł świat,
I próżno wzywam, ażeby mi zwrócił
Zabrany marzeń kwiat.
Ach, jak mi smutno! Cień mnie już otacza,
Posępny grobu cień;
Serce się jeszcze zrywa i rozpacza,
Szukając jasnych tchnień.
Ale na próżno uciszyć się lęka
I próżno przeszłość oskarża rozrzutną...
Cięży już nad nim niewidzialna ręka -
Ach, jak mi smutno!

22 grudzień 1868
Jeżeli i tobie jest smutno ,
podziel się swoim smutkiem ze mną
To człowiek człowiekowi najbardziej
potrzebny jest do szczęścia.

Śpieszmy się kochać ludzi
tak szybko odchodzą
zostają po nich buty i telefon głuchy...

***

Żyj życiem, dając innym żyć.
Spokojni są panami życia.
Słyszą, widzą i milczą.
Śpią dobrze, bo się nie szamoczą.
Żyją długo,
albowiem kultywują spokój wewnętrzny.
Mają wszystko co trzeba,
bo nie zabiegają o rzeczy zbędne lub cudze.
Zachowują serce spokojne,
bo nie przejmują się niczym.
Czego i ja wam wszystkim życzę.

Tak to prawda jest nam przykro i smutno kiedy ktoś nas porzuca , lub rozstajemy się z kimś . Często bywa tak że ktoś wchodzi do naszego życia w butach i bez pukania . Wielokrotnie rozstajemy się  z naszymi towarzyszami życia , szukamy partnera , a tu nagle ktoś nas uprzedził i już jest zajęty. Co mamy począć kiedy odebrano nam naszą ukochaną osobę ?

Jest tylko jedna rada czekać cierpliwie kiedy wróci do nas , lub skorzystać z usług wróżki szeptuchy , by nam pomogła w naszej trudniej zawiłej sprawie . Wróżbami kartami , medium i rytuałami miłosnymi oraz  innymi zajmuję się profesjonalnie od wielu lat , niemal że od dziecka .  U mnie znajdziesz fachową pomoc i dyskrecję zapewnioną .

Dobrze że tu jesteś  możesz do mnie zadzwonić  i poradzić się  interesujący Cię temat zapraszam Serdecznie
____________________________________________
tel. 0 600114369
_________________________________
 
...


Do rzucania uroków miłosnych wykorzystywane bywają rytuały pochodzące sprzed kilkunastu wieków i odwołujące się do zasady czterech żywiołów: gdzie woda jest siłą oczyszczającą, życiodajną; świece symbolizują oczyszczający ogień; oleje roślinne i zmielone ziarna zbóż symbolizują wysłanników Ziemi; a zapach roślin i ziół symbolizuje powietrze. Również z miłością związane jest powodzenie związku, a co za tym idzie - wróżby. Od najdawniejszych czasów ludzie pragnęli poznać swoją przyszłość, odgadnąć, jaki los ich czeka i czy mogą liczyć na jego przychylność w dalszym życiu. Bardzo popularnym sposobem przepowiadania przyszłości są wróżby karciane, a wśród nich chyba najbardziej rozpowszechniony jest Tarot, w którym z ułożenia kart można przepowiedzieć losy osoby, której Tarot jest stawiany. Do stawiania Tarota potrzeba jednak sporych umiejętności. Konieczne jest, by tarocista zaznajomiony był z ezoterycznymi możliwościami Wielkich Arkanów. Dlatego trzeba poszukać naprawdę bardzo doświadczonej i rzetelnej osoby, aby nie napytać sobie biedy. Są bowiem liczne dowody na to, że po nieprawidłowo postawionym Tarocie los osób, którym go stawiano, znacznie się pogorszył. W przeciwieństwie do praw fizyki, chemii itp. magia działa tylko wtedy, gdy wierzymy w jej realną moc. Nie musimy wierzyć w istnienie prądu, by żarówka się zaświeciła; nie musimy wierzyć, że penicylina naprawdę niszczy bakterie, by nas wyleczyła. To, co dotyczy materii, działa niezależnie od umysłu człowieka, ale to, co dotyczy energii ducha, musi zostać wprawione w ruch energią ducha, a właśnie magia jest jedną z metod kierunkowania energii ducha. Przynależy ona do wyższych wymiarów wszechświata. Jest równie realna jak wszystko co nas otacza, ponieważ magia jest wszędzie i stanowi budulec rzeczywistości, choć często mówi się o przypadku i zbiegu okoliczności, nie zastanawiając się nad tym, że może być to działanie magii. Większość uroków, wbrew pozorom jest trudna do wykonania, gdyż wymaga specjalnych przygotowań i czasu. Dlatego też czasem bywają uroki, które nie działają od razu, gdyż podczas ich rzucania odwołano się do siły, której wpływ związany jest z określonym czasem, bądź zjawiskiem. Magii nie można wziąć do ręki, obejrzeć ani zmierzyć, gdyż kieruje się ona odrębnymi prawami, do których nie można stosować schematów myślenia wyniesionych z materialnego świata. Przede wszystkim należy być cierpliwym i pozbawionym negatywnych emocji, gdyż to właśnie one mogą zakłócić działanie uroku. Jeżeli osobie dla której wykonano urok nie towarzyszą negatywne emocje, a także jest ona przekonana o sile działania uroku i nie robi tego jedynie po to by wypróbować magię, wówczas skuteczność i sprawdzalność uroku jest bardzo wysoka. Magia jest ogromną siłą, która towarzyszy człowiekowi i odpowiednio ukierunkowana może człowiekowi służyć i ochraniać go.

OCZEKIWANIA ZAMWIAJĄCYCH

 

W miłości stosowane są różne sztuczki, jak wdzięk, czy urok osobisty. Jeżeli zaś to nie zadziała, może okazać się, że trzeba sięgnąć do całkiem innych sposobów - do magii. Pozytywna energia którą emanują ludzie może uczynić życie szczęśliwszym, uporać się z problemami czy też wręcz powodować uzdrawianie chorób. Czary miłosne pozwalają na nowo rozniecić uczucia lub wzbudzić je w osobach, które chcemy w sobie rozkochać. Prawa, które rządzą w świecie materialnym, działają niezależnie od naszego umysłu, jednak to, co dotyczy energii ducha, musi zostać wprawione w ruch energią ducha. Magia przynależy do wyższych wymiarów wszechświata i pozwala kierować również sferą duchową. Jest częścią podstawowego budulca wszystkiego, co istnieje myśli. Dlatego też siłą myśli, a co za tym idzie siłą magii możemy sprawić, by działanie magii objawiło się w materialnym świecie. Ludzie, którzy nie wierzą w istnienie magii i jej realne działanie, nie zdołają sprawić, by magia zadziałała. Urok na miłość, jest to sposób wywołania miłości w danej osobie ku innej. Od początku swojego istnienia magia splatała się z ludzkimi emocjami, a przede wszystkim z miłością. Dlatego też ilość zaklęć, jakie stosowano aby przywabić lub odepchnąć kochanka, jest imponująca. Oczywiście do różnych sytuacji stosuje się różne zaklęcia, gdyż nie ma uniwersalnego zaklęcia na miłość. Do każdego przypadku musi być odpowiednio dobrane zaklęcie, by zadziałało. Dlatego też ważna jest wiedza z zakresu magii, by skutecznie rzucić miłosny urok. Dawniej stosowano magię wynikającą z wierzeń i tradycji ludowych. Dziś trudno jest wierzyć w działanie takich zaklęć, jednak nadal urzekają one swą prostotą i bezpośredniością skojarzeń. Wówczas wszystkie miłosne czary stosowano podczas pełni Księżyca, który przez swój związek z wieloma pogańskimi boginiami miłości jest patronem zakochanych. Dziś wiadomo, że wpływ Księżyca ma znaczenie, jednakże magię można stosować nie tylko podczas jego pełni. W różnych fazach Księżyca stosuje się różne typy zaklęć, gdyż właśnie Księżyc potrafi wzmocnić ich działanie.

Czary miłosne należy dokonywać w skupieniu i powadze, bardzo dbając o zachowanie tajemnicy. Jest to jeden z najtrudniejszych rodzajów czarów, gdyż wpływa on bezpośrednio na wolę drugiej osoby. Najprostsze czary polegają na przygotowaniu specjalnego prezentu lub poczęstunku, który należy podać wybranej osobie. Do takich rytuałów bardzo często kobiety posługują się własną krwią , którą podają partnerom podając ją do napojów lub porzywienia. , jest to bardzo silna czarna magia.Taki rodzaj magii był praktykowany na wsi. Gotowały kobiety i to one głównie rzucały miłosne uroki i mimo, że były one proste, to się również sprawdzały. Wiejskie znachorki serwowały także tajemnicze napoje z dodatkiem krwi z serdecznego palca, a przede wszystkim najważniejszego miłosnego zioła - lubczyku. Rzucający urok musiał także zakręcić supełek na kosmyku włosów osoby, którą zamierzał posiąść. Sznurki i supły odgrywały ważna rolę w magicznych przedsięwzięciach. Zawiązane służyły powstrzymaniu namiętności lub spleceniu swego losu z życiem wybranej osoby. Supłów na sukni lub bieliźnie strzec się musiały panny młode - przynosiły im one problemy ze skonsumowaniem związku.

OBRZĘDY

 

Większość miłosnych uroków nie przynosiła jednak skutku ponieważ osoby je rzucające nie dopełniały wszystkich warunków rytuału, nie stosowały właściwie dobranych zaklęć, a także nie spełniły najważniejszego warunku - nie wierzyły w moc magii, właśnie takie zwątpienie powodowało, że magia była nieskuteczna, bo nie była ona przywołana mocą woli. Obecnie ten warunek jest także decydujący. Osoba, która pragnie rzucenia miłosnego uroku nie może wątpić w jego działanie. Czasem moc miłosnych uroków może być osłabiona przez działanie innych sił magicznych. Takimi siłami mogą być zaklęcia ochronne, amulety i talizmany, a także wpływ złych mocy, które zawładnęły wolą danej osoby i przez to nie jest ona podatna na czary. Z chwilą rzucenia miłosnego uroku osoba, na którą go rzucono jest emocjonalnie czynna i uczuciowo otwarta na osobę, która ten urok rzuciła, lub zleciła jego rzucenie. Oznacza to, iż wówczas jest najlepszy okres na zawiązanie się uczucia i jeżeli ono powstanie, to będzie trwałe. Moc uroku z upływem czasu jednak słabnie i jeżeli osoba, która taki urok rzuciła, w odpowiednim czasie nie stworzy sytuacji, która zapoczątkuje uczucie, to urok taki powoli wygaśnie. Ważne jest także działanie magii ochronnej, która strzeże zakochanych przed innymi urokami, które mogą zniszczyć ich związek. Wbrew przypuszczeniom właśnie bardzo wiele uroków jest rzucanych na szczęśliwe i zakochane osoby. Bywa tak zwykle z powodu zawiści, lub chęci odbicia partnera. Jeżeli więc zakochane osoby nie znajdują się w mocy zaklęcia ochronnego są one podatne na uroki, co może spowodować rozpad związku. Czasem skuteczną ochroną bywają kwiaty z palmy wielkanocnej, jednakże działają one jedynie na bardzo proste - amatorsko rzucone uroki.

________________________________ Zrób nalewkę dla kochanka

Magiczna nalewka dla kochanka
To jest rytuał niespodzianka ,
ta nalewka dla kochanka na pozyskanie miłości .

Panowie wstęp wzbroniony ]:-|Czary stosują tylko Panie dla Panów, by pozyskać miłość

Każda Pani pragnie być kochana i usłyszeć słowo ...!
Dla Pan mam tutaj niespodziankę  nalewkę wiśniową, którą robiły nasze pra pra pra bacie dla naszych  pra pra pra dziadków i oczarowywały nią swoich kochanków. Nalewka z czarami działa do dziś sekret i tajniki sporządzenia tej nalewki przeslę dla zainteresowanych na pocztę.... wrozka.elleni@wp.pl.......................................


Uzbieraj wiadro wiśni czerwonych (3kg)przy świetle księżyca .

Obtoknij  je w źródlanej wodzie lub rzece,60pestek goryczy pozostaw w galonie

a resztę z nich wyrzuć na śmieci .

Dojrzałe wiśnie czerwone, jak usta kobiece,

zasyp je dwoma mieszkami słodyczy 

(2kg-cukrui spirtu pół litra (pół litra spirytusu)

14 nocy spoglądaj na nie a szeptaj tam cicho owocom i zamieszaj tam czasem , by na dzień 14nabrały mocy .

i odcedź  to co zostało w galonie i przelej do szkła lub butelki a dodaj tam jeszcze

6 malin czerwone i delikatne nabrzmiałe , by chłopcy po skosztowaniu napoju na całe życie Cię zawsze kochali .

Do nalewki musisz jeszcze coś dodać ,

coś jeszcze tam wypowiedzieć,

tylko na pocztę moją napisz by te tajnki poznać .

wrozka.elleni@wp.pl  

__________________________________

 

Do tego rytuału potrzebne jest drewniane pudełeczko . 

O północy w pełnię księżyca, jdz nad staw lub strumyczek lub nad rzekę,

nazbieraj tam trzy  garści trawy i kwiatów ,które włożysz do drewnianego pudełeczka  a następnie znajdź tam zieloną żabę , złap ją i włóż do pudełka drewnianego przynieś do domu .

Napisz 3 życzenia na białej karteczce i włóż do pudełeczka gdzie siedzi żabka .

Przykryj żabkę i kartkę z życzeniami trawą i postaw to pudełko na balkonie lub parapecie okna zapal trzy czerwone świece. Usiądź wygodnie przed tym pudełkiem i mów do żaby by spełniła twoje 3 życzenia . Kiedy żaba Cię wysłucha wyskoczy z pudełka i pójdzie spełnić twoje życzenia , a jeżeli będzie tam siedziała i nie wyskoczy do rana znaczyć to będzie że twoja żaba  nie spełni szybko twoich życzeń , lub wcale ich nie spełni . Jeżeli żaba wskoczy do mieszkania twego znaczyć to będzie że nie masz szczęścia i jest na tobie klątwa rodzinna .


_____________________________________________


Zaklęcia miłosne dla Panów

_____________________________________________Czary Mary gdzie ta moja Pani ...?
Nie ma w nocy , ni w połodnie
ani też o swicie .
Jakie moje życie smutne .
ach co to za ciężkie życie .
Chciałbym kochać być kochany
a tu nie ma mojej Pani .
Szukam w nocy szukam w dzień .
Szukam całe lata .
Choć tu wróżko szybko do mnie
życie moje zmień.


Dawniej  by zarzucić urok na kobietę panowie kradli jej garderobę nap... Chusteczki skarpetki i rajstopy ,rękawiczki szalik, najtrudniejsza ze wszystkich zdobyczy były figi , szminka lub inne kosmetyki nie znaczyło to że chłopak miał jej ta garderobę zdjąć i zabrać .

Mężczyźni uciekali się do podstępów.Kradli ją w szkole podczas gimnastyki, lub w internatach a często prosto ze sznurka na jej posesji, kiedy to wieszała swoją garderobę na swojej posesji w lub w domu. Podczas zdobycia takich przedmiotów następowało czarowanie i rzucanie uroku na taką dziewczynę by zakochała się do szaleństwa w kawalerze, który posiadał jej osobisty przedmiot.Czarownice i szeptuchy miały pełne ręce roboty przy takich zaklęciach, które zawsze podczas pełni księżyca zamawiały, do czasu zanim zapieje kur.Takim szczęśliwcom, jeśli się poszczęściło to jego wybranka stawała się bardzo szybko jego żoną gdyż była w nim zakochana po uszy i na wszystko się godziła, nawet na czar nieślubnego dziecka, co często się zdarzało młodym dziewczynom.

Przystało stare porzekadło „ Szaleju się najadła, zwariowała jak śliwka w kompot sama wpadła „Dziś Panowie nie mają takich trudności ze zdobyciem garderoby osobistej dziewczyny, ponieważ życie zmieniło się a młodzież pod innym kontem podchodzi do tego życia.

Zdjęcie uroku miłosnego

 

Pewna dziewczyna rzuciła urok miłosny na chłopaka, który jej przypadł do gustu, była w nim zakochana jeszcze w szkole podstawowej, owego czasu byli bardzo młodzi jej uczucie do chłopaka z roku na rok było silniejsze.

Dziewczyna miała wtedy16 lat a chłopak 18 . Udała się do szeptuchy na wsi i prosiła ją o urok miłości na chłopaka, do rytuałów potrzebne były włosy chłopca i skrawki materiału oraz kilka innych rzeczy tak jak ślady z piasku chłopaka i krew z serdecznego palca oraz inne rzeczy.Tak oczarowany chłopak po kilku dniach spotkał się z dziewczyną i oświadczył że ją kocha, zawiązali ze sobą związek, spotykali się jakiś czas dość często a uczucie kwitło jak pączek róży .Dziewczyna miała satysfakcję że ma to na co czekała tyle lat , Wszyscy byli zaskoczeni dlaczego nagle taka zmiana, dziwili się skąd taka zmiana że chłopak zakochał się w niej , przecież miał inną dziewczynę, miał się z nią żenić a tu nagle zostawił ją i połączył się z inną , której nigdy nie kochał. Wszystko było piękne, a miłość szalona i gorąca, jednak inna rozpaczała po utracie chłopca i też go kochała, i starała się go odzyskać. Na nic były prośby starania by do niej wrócił, on się zaparł i chodził do drugiej dziewczyny. Minęło kilka miesięcy młoda szczęśliwa para miała stanąć na ślubnym kobiercu. Na dzień przed ślubem matka błogosławiąc chłopaka znając jego poprzednią dziewczynę wiedząc, że tamta nadal go kocha i rozpacza po nim, matka w obawie przed nieszczęściami nowo zawartego związku przemyła mu oczy gałgankiem nawilżonym swoją uryną. W nocy chłopak miał koszmary sene , śniło mu się że stoji na ślubnym kobiercu a ksiądz daje im ślub , dziewczyna była w długim białym welonie , założył jej obrączkę na palcu i kiedy podniósł welon by ja pocałować ujrzał twarz swojej pierwszej dziewczyny która była zalana łzami . Wybudził się ze snu, był cały spocony miał bardzo wysoką gorączkę, wymiotował wezwano pogotowie, zabrano chłopaka do szpitala, tam stwierdzono zapalenie opon mózgowych.Termin ślubu przełożono na inny czas, za miesiąc mieli znów się pobrać, ale do ślubu nie doszło, bo chłopakowi matka przemyła oczy z uroków, które narzuciła mu druga dziewczyna. Zrozumiał wtedy, jaki błąd popełnia i że nie kocha przyszłej żony, która w podstępny sposób by go zwabić narobiła mu czarów. Chłopak powrócił do zdrowia i świadomości tej, że jego serce przepełnione jest miłością do tej, którą kochał przez tyle lat do tej dziewczyny, z którą chodził wiele lat, więc powrócił do niej i pobrali się za dwa miesiące i żyją do dziś szczęśliwie.Bardzo często przy zdejmowaniu klątw i uroków ogromna rolę odgrywają nasze matki które przemywają dzieciom oczy swoją uryną i urok natychmiast traci swoją moc .


oceń
7
5

komentarze (24) | dodaj komentarz

Zaklęcia pieniężne

Zaklęcia pieniężneGrosik na szczęście
ZAKLĘCIA   FINANSOWE

 .

CZARODZIEJSKI GROSIK

Czar na zdobycie pieniędzy

Do zaklęcia potrzebna jest mała pułapka na myszki, 2 świece koloru granatowego i jedna koloru srebrnego, kartka i długopis.


Rytuał odprawiamy podczas pełni księżyca. Robimy mały ołtarzyk na którym zapalamy trzy świece , kładziemy tam papierowy pieniążek (może to być  np.10zł)na kartce piszemy swoje życzenie dotyczące finansów . Medytujemy nad naszym problemem finansowym prosimy Aniołów od finansów o pomoc w naszej sprawie okł 15 minut , pisząc nasze życzenie na kartce .

uwaga: możesz wpisać tylko trzy życzenia finansowe , pułapkę ustawiamy na parapecie okna tak by promienie  księżyca padały na nią , pułapka musi być otwarta tak jak byśmy czekali na zdobycz która w nią wpadnie .(pieniążek zakładamy w pułapce tak podobnie jak byśmy zakładali  przynętę na myszkę)

Do pułapki zaczepiamy jeden papierowy pieniążek na przynętę Aniołów  szczęścia finansowego . Okno zostawiamy uchylone za oknem spal tą kartkę a popiól niech rozwieje wiatr pozniej możesz iśc spać.Kiedy rano wstaniesz a w naszej pułapce zostaną schwytane pieniążki możemy być pewni że Aniołowie finansów dali nam szansę na to by nasze sprawy finansowe poprawiły się w szybkim czasie .Wyjmujemy pieniążek z pułapki i chowamy go w portfelu, ale w oddzielnej kieszonce tak by go nie wydać a mieć go dłuższy czas na szczęście.Jeżeli w pułapkę nie schwytamy pieniążków znaczy to ze Aniołowie finansowi nie mogą w tym czasie spełnić naszej prośby, rytuał możemy powtórzyć w następnym miesiącu. Życzę powodzenia.II Sposób na pozyskanie finansów


Do rytuału potrzebna jest kartka , długopis , szklanką z mocno  osoloną wodą , srebrna świeca i jeden grosik .

Na kartce wypisz życzenie poniżej wypisane .


Zapal srebrną świecę .

Weź jeden grosik zanuż go w szklance z osoloną wodą przy  pełni księżyca .

Na białej kartce papieru napisz swoje życzenie , odnośnie pracy zarobków lub innych  spraw finansowych , zapal srebrną świecę .

Następnie trzymając szklankę z wodą i  zanużonym tam  grosikiem  wysoko nad płomieniem świecy  wypowiedz zaklęcie:
Proszę Cię "Boże i wszystkie żywioły , wobec prawa przyczyny i skutków
proszę was o pomoc w zarobieniu pieniędzy których poszukuję.

Tu i teraz - przy tej świecy przyrzekam wam
iż użyję ich jedynie dla dobrych spraw,
tako więc proszę was o łaskę i dar dla mnie.
Niech się tak stanie !"

Po wypowiedzianych słowach  wylej wodę  ze szklanki za okno lub na zewnątrz   w stronę księżyca .

Niech wszystkie moce będą z Tobą .


  Zaklęcie pieniężne na pozyskanie  finansów Proszę wszystkie siły wyższe i najwyższe by mnie wspomogły w finasach gdyż mam trudności .
Za pomoc dziękuję z cierpliwością zaczekam aż przyjdzie ten dzień ,
nie proszę o wiele tylko o to bym miał tyle ile mi  potzeba do mego zycia , bym mógł w miarę żyć dostanio.

9 DNI PAL ZŁOTĄ ŚWIECĘ I MEDYTUJ
NAD TYM BY SIŁY WYŻSZE WYSŁUCHAŁY CIĘ
KIEDY PIENIADZĘ PRZYJDĄ DO CIEBIE
POMÓZ BIEDNEMU NAKARM GO A MOC NIECH BĘDZIE Z TOBĄ
A teraz zaklecia z innej beczki

TOTOLOTEKWierze w te numery ze one wygrają któregoś dnia , wierzę w tą wygraną , jak tez wierzę w to że przyjdziesz tu do mnie by mi za to podziękować że dzięki mnie stałeś się bogaty , kiedy to nastąpi wpłacisz na moje konto procent od wygranej  10% dla mnie .Każdy ma swoje marzenie o fortunie , jak wielu z nas marzy o tym by być bogatym .
Ja wierzę w te numery że któregoś dnia będą ona dla Was , lub dla CIEBIE A MOŻE i DLA  MNIE SZCZESLIWE.
Miałam sen , te numery mi się wyśniły ,dla tego ja je tu wstawiłam , sniło mi się że zwiedzam cały świat jadę ,w podróż do okoła świata .Aby wygrć , trzeba mieć wiarę i cierpliwie czekać skreślając cały czas te same numery .
Uwaga osoby ktore wygrały w totolotka a nie mogly wpłacić pieniązków od wygranej na moje konto -  podaję konto i zapraszam  do wpłaty od wygranej 10% na moje konto :
 nr konta:39105018231000002319083529
oceń
1
0

komentarze (14) | dodaj komentarz

Czarownica z łysej góry

 

Czarowniece z białęj goryCzarownice z łysej góry

 

 
Zanim zostaniesz Czarownica zastanów się co Cię czeka , zastanów się czy się do tego nadajesz , czy przypadkiem nie wydaje Ci się że możesz nią być ? być może kiedyś przyjdziesz tu do mnie i zapytasz mnie dlaczego w twoim życiu nie masz szczęścia i że wszystko w Twoim życiu się rozpadło .Zanim zajmiesz się tym, na codzień musisz wiedzieć że ze od  tego nie ma już odwołania i żadnego odwrotu do normalnego życia .

Twoje życie spędzisz w mroku i samotności z dala od normalnego życia z piętnem na czole że jesteś czarownicą z religią na bakier zawsze wyklęta i przeklęta.

A CI CO SIĘ PODSZYWAJĄ ZA MAGÓW I CZAROWNICE

NIE ZAZNAJA NIGDY SPOKOJU DUCHA.

Z MAGICZNĄ PRZYSIĘGĄ NA USTACH  DO KONCA SWOICH DNI.
KTÓRĄ ZNAJĄ TYLKO CZAROWNICE Z POKOLEŃ
NA POKOLENIE LUB Z PRZEKAZÓW ŚWIAT MAGI I CZARÓW TO NIE ZABAWA 
TO WIELE WYRZECZEŃ  I POŚWIĘCEŃ .


Taka jest rzeczywista prawda

 
Co tworzy czarownicę

Czasem grzebiąc przez sieć natrafiam na spory i dyskusje dotyczące tematu „czy czarownicą człowiek się rodzi, czy też może nią zostać?”. Jedni twierdzą, że moc ma się wrodzoną, że na duszy tkwi wtedy znak Bogów Czarownic i że albo się jest Z Tej Krwi, albo nie.

Inni odpowiadają, że nie ma czegoś takiego jak wrodzona moc i przeznaczenie od urodzenia, że dar można w sobie wyćwiczyć (podobnie jak mięśnie) i że Bogowie są dostępni dla wszystkich.

Kto ma rację?

Właściwie jedni i drudzy.

Rzeczywiście, to nie jest tak, że pochodzenie determinuje wszystko.

To tak jak z genami - można albo wykorzystać dary otrzymane na początku,

albo je zaprzepaścić.

Ale z drugiej strony nie każdy jest/może zostać czarownicą.

Jest wielu takich, których fascynuje czarownictwo, którzy pragną być czarownicami i dążą do tego, przypinając sobie szumne etykietki ale… kiedy spojrzeć z boku, czarownicami nie są.

A to dlatego, że nie są odpowiednimi osobami, i bardzo możliwe, że nigdy nie będą.

Oprócz rzeczy wrodzonych i własnych decyzji istnieje bowiem trzeci czynnik.

Trwający całe życie wpływ świata na daną osobę.

Bez pewnych elementów w sobie, elementów, które dostaje się dzięki odpowiednim doświadczeniom, ani rusz.

Aby zostać czarownicą, trzeba zostać odpowiednio oszlifowanym przez świat.

Za szlify te płaci się łzami, krwią, potem i cierpieniem.

Bo aby się nauczyć, trzeba być gotowym cierpieć.

Nie ma wiedzy o sobie bez spojrzenia w krzywe lustro zycia.

A tym lustrem jest świat oraz inni ludzie którzy nas otaczają .

 

 


czarownice_czarownice@wp.pl

 To miejsce czeka na Was 1+12= 13

 

TU ZA TYM STOŁEM CZEKAM NA CIEBIE 

 OD CIEBIE ZALEZY JAK OTWORZYSZ TE TAJEMNE WEJSCIE

DO SWIATA MAGI I CZARÓW

JEDNYM Z WARUNKÓW JEST TO ŻE:

MUSISZ MIEĆ BYĆ PEŁNOLETNIA

 


Żeby zostać prawdziwą dorosłą czarownicą trzeba

przestudiować całą Księgę Czarów.

 

 

Nie czekaj na nic , podoba się mój magiczny blog ?

Więc  bądz tak miłym gościem , zabierz głos na forum bloga .

Wpisz się do księgi czarownic i głosuj na bloga , za miłe wpisy czeka podziękowanie

 

 

 


oceń
18
1

komentarze (38) | dodaj komentarz

Wróżby Magia Czary

czary

Wrózby Magia Czary

niedziela, 12 lipca 2009 23:50
Tarot karty klasyczne oraz inne karty życia , medium przepowiednie o przyszłosci
Wróżbami z kart zajmuję się profesjonalnie
od wielu lat , nie masz czego się bać w Białymstoku i okolicy ludzie mnie znająZapraszam na moją magiczną stronkę


Medytacje wróżby oraz inne wróżby czary i zaklęcia
Tu jest twoje przeznaczenie
Nie jesteś  pewien swojej przyszłości , masz problemy życiowe trudny wybór trudna decyzja do podjęcia przed tobą , praca biznes inne przypadki losowe ,  być może nie jesteś szczęsliwa/y w twoim związku, lub zdradza Cię partner/ka  tu znajdziesz fachową pomoc , karty podpowiedzą Ci  co powinieneś uczynić jaką drogę obrać


Zamawianie od klątw uroków czarów oraz innych niepowodzeń życiowych ,
bioenergoterapia wspomaganie w poprawie życia doradztwo .
Zaklęcia rytuały czary w uczuciach biznesie oraz inne zaklęcia na zyczenie klijenta
.


Medium przepowiednie egzorcyzmy wizjonerstwo medytacja

Przeznaczenie to: los,dola,fatum, fortuna, predestynacja; to co powiedziane, przepowiedziane, zarządzone przez bogów; nieodwołalna konieczność.

Jest to koncepcja, według której losy człowieka są z góry określone . Takie postawienie sprawy działało jednak deprymująco. Dlatego próbowano poznać przyszłość poprzez  wróżby ,horoskopy , przepowiednie magów , astrologów , proroków , zaglądając do horoskopów i kart róznego rodzaju a także wyroczni, korzystając z usłóg jasnowidzów hipnotyzerów. Każdy chiał swoją przyszłość zobaczyć , a następnie ją zmienić: poprzez uczynki podporządkowane regułom uznawanym za sposób polepszenia losu, lub za pomocą magów .Przeznaczeniem nazywamy napotkane szanse, które nie mogą zostać zmienione przez wolę, czy starania.Jednak uczeni i magowie twierdzą  że znając rąbek naszej przyszłości , możemy wpłynąć na zmiane w naszym życiu . Do takich osób należą tylko nieliczni

oceń
4
10

komentarze (16) | dodaj komentarz

Licznik odwiedzin:  168 495  

Kalendarz

« październik »
pn wt śr cz pt sb nd
      01
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Statystyki

Odwiedziny: 168495
Wpisy
  • liczba: 10
  • komentarze: 491
Galerie
  • liczba zdjęć: 0
  • komentarze: 0

Więcej w serwisach WP

Facet

Pytamy.pl