Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 148 500 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Szeptuchy Szamanki

Skocz do komentarzy

Szeptucha z Podlasia 

 

 

 

 Znałam przypadki kiedy kobieta świecka przez całe życie nie wierzyła w żadne cuda ani w żadne wróżby czy czary . kiedy przyszła do mnie przypadkowo powróżyć , nie wiedziała i nie wierzyła w to co jej powiedziałam. Źle się jej w życiu układało , dwa małżeństwa i dwa nie udane , a to w którym już była  prawie się rozleciało , zajrzałam w karty , spojrzałam na nią , i powiedziałam jej tylko to : „Kochana Pani , Pani rozwód jest już nie potrzebny „ Pani za rok już z nim nie będzie : - Proszę mu okazać ciepło i serdeczność , bo ma pani przed sobą tylko pół roku by z nim być . 

W połowie sierpnia on odejdzie ...!

Kobieta spojrzała na mnie zdziwiona , i zapytała mnie 

- Jak to odejdzie ?

To co pójdzie do innej ?

Do kochanki ?

To jednak ma kochankę ?

Tak ..? 

Spojrzałam jej prosto w oczy i powiedziałam nie , nie ma kochanki ,po niego przyjdzie kobieta w czerni , czarna dama go zabierze , on umrze w połowie sierpnia i proszę uważać na czas bo ma przed sobą te cyfry 17. On ma  raka w głowie , a te zmiany i to ze jest niemożliwy w domu i zmiany tych nastroi są spowodowane choroba która go atakuje . jemu już rozwód jest nie potrzebny , on umiera . Kobieta zaśmiała się ironicznym głosem .” Co też Pani wróżko  opowiedziała mi” – „  jego i kołem nie dobija , on jest zdrowy jak byk „

„Nic mu nie dolega , to ja się już wykańczam przez niego „ Powiedziałam „ trudno to Pani zdanie a moje jest takie zdanie , karty to właśnie  mówią , i  tak się stanie .Kobieta poszła nie bardo zadowolona była z wróżby . Ponieważ wróżyła pierwszy raz w życiu , nie podobało się jej to co powiedziałam , chciała rozwodu i koniec .  Po roku czasu wróciła do mnie była ubrana na czarno , była w żałobie , przyszła do mnie zdruzgotana , przyszła mi podziękować za to że jej o tym powiedziałam , naradziły się z córką , że sprawdzą prawdopodobieństwo choroby małżonka , Kiedy otrzymały wyniki , okazało się że jej  mąż miał raka guz na mózgu , nie było szansy na żadną operację . Wiedziały że on umrze , wiedziały o tym dużo wcześniej kiedy do mnie przyszła  dowiedziała się o tym. A jednak przyszła mi podziękować za to że jej to powiedziałam , że mogła być przy nim do samego końca . Wie pani co Powiedziała do mnie -  „ Pani się tylko o jeden dzień pomyliła , bo mój mąż zmarł 16go sierpnia dokładnie o godzinie 17tej . tak jak Pani to powiedziała . tak się… stało.

 

 

Pytanie tu postawione - co to znaczy rozumieć - jest wbrew pozorom bardzo praktyczne i konkretne. Rozumienie zakłada pewien język, znajomość pojęć w ramach których układa się nam obraz całości. Zrozumienie to odwołanie się do pewnego modelu świata. Dla człowieka doszukującego się we wszystkim woli Boga choroba jest karą za grzechy i w takim modelu rzeczywistości jest to adekwatne wyjaśnienie. Dla człowieka szukającego wyjaśnień w ramach magicznego modelu świata zrozumienie oznacza odkrycie, kto rzucił urok na chorego. Dla człowieka szukającego wyjaśnień w ramach współczesnej medycyny zrozumienie choroby może oznaczać ustalenie rodzaju zakażenia. Ze zrozumienia wynika pewne działanie: religijne zrozumienie pociąga za sobą modlitwę jako lekarstwo, zrozumienie magiczne wypędzanie demonów, a zrozumienie naukowe najczęściej prowadzi do stosowania terapii oferowanych przez współczesną medycynę. Skuteczność każdego z tych działań może być różna, a efekty tłumaczone są znowu w ramach danego modelu świata. Te same wrażenia zmysłowe i procesy myślowe pogrupować można w różne kategorie. By dotrzeć do człowieka trzeba nauczyć się patrzeć na świata jego oczami – doskonale wiedzą o tym antropolodzy.
Przyzwyczaiłam się już do tego , ze o nas mówi się , wróżki , wiedzmy , czarownice , szeptuchy , znachorki , zaklinaczki czarów klątw uroków nieszczęść .

Ja jestem wróżką , mieszkam w Białymstoku. Wróżbami i czarami energoterapią , medium medytacją , zamawianiem od klątw uroków czarów , zajmuję się prawie od dziecka , stosując odpowiednie modlitwy i rytuały których nauczyła mnie moja babcia i dziadek . Kocham to co robię , niosę ludziom nadzieję i pomoc na lepsze jutro pomagam im w rozwiązaniu wielu zawikłanych problemów w ich życiu . Z moich usług korzystają media prasy radia i TV a także wiele osób indywidualnie. Nie każdego zawsze przyjmę czasem zdarza się że odmawiam przyjęcia kogoś , ponieważ czuję że tak powinnam zrobić , ( dla mojego i jego dobra) Nie jedną osobę uratowałam od próby popełnienia samobójstwa . Jestem im potrzebna . Jedni traktują moje praktyki z przymrużeniem oka a inni podchodzą poważnie . Nie interesuję się tym co o mnie mówią , to dla mnie nie jest istotne . wiem że wielu ludziom przyniosłam pogodę ducha i dałam im wsparcie a także pomogłam im w odnalezieniu zaginionych osób których szukali długo i bezskutecznie. Moje rekwizyty to Karty klasyczne , cygańskie Greckie , Tarot , runa , wahadło różdżka , pismo magnetyczne , magiczny dzwoneczek , zioła żywioł ognia , wody i powietrza , sół cukier i chleb jajko ,Aioły i duszki są moją podpowiedzią której tylko słucham , które mówi mią mi co mam robić , jak odnaleźć odpowiednią osobę lub rzecz . Moje ręce czują każdą wibrację zawieszoną nad człowiekiem. Moja energię jestem w stanie przesłać nawet na najdalszy zakątek świata , posiadam również dar przyciągania metali do swego ciała . Odniosłam wiele osiągnięć w mojej pracy zawodowej w Polsce jak również za granicą .

1-Zamawianie od klątw czarów uroków oczyszczanie negatywnej energii

....................

 


 

Kto to jest szeptucha zaklinaczka?

kobieta rzucająca czar lub urok lub zdejmująca go z nas ...

 


 


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

..


oceń
6
2


Komentarze do wpisu

Skocz do dodawania komentarzy
 • dodano: 31 marca 2015 15:23

  Czy odmówiono kredytu przez bank lub osoby prywatnej? tutaj jest okazja, aby uzyskać kredyt dla firmy lub osobistych pożyczki na jak najniższym 4% odsetek i przez długi okres czasu. do stosowania e-mail (zydrunasjasinskas111@gmail.com) lub Skype: (zydrunas147)
  Z poważaniem.

  autor Zydrunas Jasinskas

  blog: zydrunas7

 • dodano: 25 marca 2015 3:13

  Czy jesteś w potrzebie pomocy finansowej, takich jak oferty kredytowej, jeśli tak wrócić do nas za pośrednictwem poczty e-mail: Abilio_smith@yahoo.pt

  autor Abilio_smith

  blog: http://klatwy-voodu.bloog.pl/id,2134314,title,Szeptuchy-Szamanki,index.html?smoybbtticaid=614914

 • dodano: 25 marca 2015 3:11

  Jesteśmy Russell Company Financial Ltd z siedzibą w Londynie oraz w innych krajach Europy, możemy oferuje zarówno osobistych i kredytów do swoich potrzeb i wymagań inwestycji, Świadczymy również zarówno zabezpieczonych i niezabezpieczonych pożyczek przez konsolidacji zadłużenia, niespodziewanych wydatków lub domu poprawy projektu, biznesu, i więcej. Nasze usługi są tanie i dostępne na rocznej stopy oprocentowania w wysokości 3%.

  Wyślemy Ci więcej szczegółów, jak tylko otrzymamy wniosek kredytowy.

  Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt e-mail: Russell.financial2@outlook.com firmy lub Nasza strona internetowa Via www.fidelityworldwideinvestment.com

  autor Russell Company Financial Ltd

  blog: http://klatwy-voodu.bloog.pl/id,2134314,title,Szeptuchy-Szamanki,index.html?smoybbtticaid=614914

 • dodano: 24 lutego 2015 1:47

  ŚWIADECTWO kogoś, kto dostał pożyczkę od ostrożnego i poufną Usługi w zakresie kredytów, Ty też możesz być jej częścią!

  Cześć każdy, jestem pani Caro White od nazwy, pochodzenie USA szybko chcesz używać tego medium do transmisji świadectwo o tym, jak Bóg skierował mnie do Legit i prawdziwego pożyczki pożyczkodawcy, którzy uczynili swoje życie z trawy do łaski, od ubogich do bogatej kobiety, która może teraz pochwalić zdrowego i bogatego życia bez stresu lub finansowych trudności, a dziś jestem teraz traktowane jako kobieta of Honor. Po wielu miesiącach prób, aby uzyskać kredyt na internecie, i zdarzyło mi się wpaść w ręce oszustów, którzy zostali oszukani mnie sumy 2000 dolarów. I to teraz doprowadzić mnie do coraz bardziej zdesperowani w uzyskaniu kredytu z legit pożyczki pożyczkodawcy w Internecie, którzy nie doda do moich bólach, a następnie postanowiłem skontaktować się mój przyjaciel, który niedawno dostał pożyczkę w trybie online, rozmawialiśmy o tej sprawie i nasz wniosek powiedziała mi o człowieku zwanym Russell Raymond, który jest CEO RUSSELL RAYMOND INTERCONTINENTAL FINANCE CAŁYM ŚWIECIE. Więc wniosek o pożyczkę na kwotę (506,000.00USD), z oprocentowaniem tak niskie, jak 2% rocznie, i daję do firmy mojego maksymalną korporację, i natychmiast, mój kredyt został zatwierdzony łatwo bez stresu lub opóźnieniem, wszystkie preparaty, które, gdy się w sprawie przeniesienia kredytu w mniej niż dwóch (2) dni pożyczki zdeponowane w moim banku. Moi ludzie daleko i blisko, czy nie jest to wielkie świadectwo? to teraz sprawia mi uwierzyć, że tam, gdzie są źli na pewno są jeszcze dobrzy i uczciwi nich. Więc chcę porad wszystkim, którzy będą pilnie potrzebuje pożyczki w celu prosimy o kontakt z Panem Russel Raymonda poprzez adres e-mail poniżej: (Russellintercontinentalfinance@gmail.com), zawsze modlić, że Bóg w niebie powinien Pobłogosław go za dobre rzeczy uczynił w moim życiu. po raz kolejny być ostrożnym przy poszukiwaniu kredytu Internecie niektóre są fałszywe kredytodawców. Jedną z rzeczy, ja nie nie powiedzieć ludziom, że starając się o pożyczkę do tego instytutu, musisz być godny zaufania. Dziękuję.

  autor CARO WHITE

  blog: CAROWHITE02@GMAIL.COM

 • dodano: 27 października 2013 21:10

  Czy Pan Yan z http://iton.com.pl/index.php?p=1_25_Russia to Pani rodzina? Pozdrawiam

  autor Wioletta

 • dodano: 22 października 2013 11:38

  witam panie i panowie, młodych i starych, małych i dużych, bogatych i biednych,
  Chcę, żebyś wiedział, że nie jest bardzo tanie i przystępne cenowo oferta kredytu dzieje obecnie
  to jest oferta pożyczki na bardzo tanie stopy procentowej w wysokości 2%, więc chcę, aby wrócić do nas za pośrednictwem poczty elektronicznej, jak calvinhalthelp@gmail.com
  Oferujemy wszystkie rodzaje pożyczki i obecnie oferujemy pożyczkę święta do wszystkich osób ..
  tak dla kredytu tanie i przystępne wrócić do nas teraz poprzez e-mail, a otrzymasz swoją pomoc na raz.
  Czekam na Twój mail
  pozdrowienia
  mr halt

  autor mr halt

 • dodano: 22 października 2013 11:29

  witam panie i panowie, młodych i starych, małych i dużych, bogatych i biednych,
  Chcę, żebyś wiedział, że nie jest bardzo tanie i przystępne cenowo oferta kredytu dzieje obecnie
  to jest oferta pożyczki na bardzo tanie stopy procentowej w wysokości 2%, więc chcę, aby wrócić do nas za pośrednictwem poczty elektronicznej, jak calvinhalthelp@gmail.com
  Oferujemy wszystkie rodzaje pożyczki i obecnie oferujemy pożyczkę święta do wszystkich osób ..
  tak dla kredytu tanie i przystępne wrócić do nas teraz poprzez e-mail, a otrzymasz swoją pomoc na raz.
  Czekam na Twój mail
  pozdrowienia
  mr halt

  autor mr halt

 • dodano: 15 października 2013 0:42

  witam panie i panowie, młodych i starych, małych i dużych, bogatych i biednych,
  Chcę, żebyś wiedział, że nie jest bardzo tanie i przystępne cenowo oferta kredytu dzieje obecnie
  to jest oferta pożyczki na bardzo tanie stopy procentowej w wysokości 2%, więc chcę, aby wrócić do nas za pośrednictwem poczty elektronicznej jako johnlutherloanfirm1@outlook.com
  Oferujemy wszystkie rodzaje pożyczki i obecnie oferujemy pożyczkę święta do wszystkich osób ..
  tak dla kredytu tanie i przystępne wrócić do nas teraz poprzez e-mail, a otrzymasz swoją pomoc na raz.
  Czekam na Twój mail
  pozdrowienia
  mr luther

  autor mr luther

 • dodano: 05 października 2013 17:15

  Witaj,

  Jesteśmy Organizacja firma utworzona, aby pomóc ludziom w potrzeby pomaga, np. pomoc finansową. Więc jeśli przeżywa trudności finansowe lub jesteś w jakikolwiek finansowy bałagan, i trzeba funduszy na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej, lub potrzebujesz pożyczki na osiedlenie swój dług lub opłacać rachunki, start ładny obiekt, lub jesteś znalezienie trudno jest uzyskać kredyt kapitału z lokalnych banków, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty mrberryjohnsonloanhome@yahoo.com Więc nie pozwól tych okazji przekazać ci, że Jezus jest ten sam wczoraj, dziś i na zawsze. Proszę to jest dla poważnych poglądach i Bóg Ludzie obawiając.

  Imię i nazwisko:
  Kwota kredytu:
  Czas trwania kredytu:
  Ważny Numer telefonu komórkowego:

  Dziękujemy za wyrozumiałość do kontaktu w oczekiwaniu

  Pozdrawiam
  zarządzanie
  Email: mrberryjohnsonloanhome@yahoo.com

  autor mrberryjohnsonloanhome@yahoo.com

  blog: 123456

 • dodano: 16 sierpnia 2013 1:02

  Witaj,

  Aby właściwie przedstawić, jestem Pan OBS johnson prywatny pożyczkodawca i dać się pożyczki w wysokości 2% rocznie. To możliwości finansowe na drzwi kroku, stosuje się dzisiaj i uzyskać szybki kredyt. Istnieje wiele możliwości tam szuka pomocy finansowej i we wszystkich miejscach, a do tej pory nie są one jeszcze w stanie uzyskać. Ale to finansowe możliwości na drzwi kroku i jako takie nie możesz przegapić tej okazji. Usługa ta zapewnia zarówno osoby fizyczne, przedsiębiorstwa, mężczyzn i kobiet. Kwota pożyczki waha dostępne od każdej kwoty wyboru, aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami poprzez e-mail: pastorosasjohnson@gmail.com
  Formularz do wypełnienia wniosku kredytowego i powrócić.

  Pełna nazwa ....................................

  Osobisty numer telefonu ............................

  Kraj ...........................................

  Adres ......................................

  Państwo ..............................

  Wiek .............................................

  Czy stosowane przed? ................... - ....

  Stan cywilny .................................

  Kwota kredytu potrzebne jako pożyczki .....................................

  Okres pożyczki .................................

  Zawód ....................................

  Miesięczny dochód .............................

  Z poważaniem,
  pastor osas johnson

  autor pastor osas johnson

 • dodano: 11 sierpnia 2013 18:51

  dodam ze w wrzesniu bedziemy miec 13 rocznice slubu

  autor Malgos

 • dodano: 11 sierpnia 2013 18:49

  Prosze rowniez o wrozbe ....ostatnio w kolo mnie i mojej rodziny dzieja sie rozmaite przykre rzeczy :(

  autor Malgos

 • dodano: 14 lipca 2013 12:06

  Czy potrzebujesz ostateczne rozwiązanie problemu
  co kiedykolwiek mieć. Następnie skontaktować się z
  owltempleofsolution@yahoo.com. najwyższego
  kapłana, który pomoże Ci zrobić następujące:

  1) Miłość pisze: przywrócić ex lub jednego brakuje
  2) Ziołowe opieki na wszelkiego rodzaju choroby
  3) Pieniądz zaklęcie
  4) Powodzenia zaklęcie. Itp

  Dawać ono pewien próbować

  E-mail: owltempleofsolution@yahoo.com

  autor Spell cast

  blog: Owltempleofsolution@yahoo.com

 • dodano: 10 czerwca 2013 20:45

  chce małżeństwa z moim partnerem,zdrowych dzieci zero konfliktów które teraz mamy .Pragne aby jego ręka wróciła do pełnej sprawności po wypadku a on aby wrócił do mnie na stałe z Angli by również spłacił tam długi a w polsce znalazł prace.Abyśmy się kochali i byli szczęśliwi .Dziękujez całego serca za pomoc i życzę wszystkiego dobrego,Kasia.

  autor mingay

 • dodano: 31 maja 2013 14:47

  Pisałam do Pani na meila ,ale do dnia dziejszego nie dostałam żadnej odp

  autor Aisha

 • dodano: 17 grudnia 2012 18:42

  Witam Mam wiele problemow prsze o uwolnie mnie z nich i o znalezienie prawdziwej milosc. przepraszam ze nie napisalam szczegolow ale ja poprostu niemam juz sily zyc.....

  autor Karolina

 • dodano: 17 grudnia 2012 18:42

  Witam Mam wiele problemow prsze o uwolnie mnie z nich i o znalezienie prawdziwej milosc. przepraszam ze nie napisalam szczegolow ale ja poprostu niemam juz sily zyc.....

  autor Karolina

 • dodano: 02 października 2012 12:24

  Witam, w moim zyciu od dawiem dawna jest mezczyzna ,ktorego kocham calym sercem , wyznal mi niedawno ,ze zaluje ,iz nie zaszlam z nim w ciaze ,gdy jeszcze razem bylismy ...na chwile obecna mam kogos a z nim corke ... jednak po wyznaniu mezczyzny mojego zycia pragelabym ,aby zakochal sie we mnie bez pamieci i odrzucil inne kobiety ... oraz chcial niezmiernie miec ze mna potomstwo ... co zrobic ?

  autor Madlen

 • dodano: 15 kwietnia 2012 8:38

  proszę o pilny kontakt potrzebuję pomocy
  danuta103@op.pl

  autor danuta103op.pl

  blog: danna56

 • dodano: 02 kwietnia 2012 11:08

  Witam! Jestem młoda ale młodo wyszłam za mąż wszystko było pięknie dopóki nie stwierdziłam że małżeństwo z moim mężem jest porażką i kiedy mu to oznajmiłam zaczęły się problemy. Jesteśmy dalej małżeństwem ale przenieśliśmy się do moich rodziców. Za wszystkie niepowodzenia mój mąż obwinia mnie i moich bliskich chodź to on zawalił. Wszystko się sypie ja nie mogę znaleźć pracy i zaczęłam chorować, moją mamę wyrzucili z pracy, brat miał wypadek i musiał dużo kasy zwrócić a kiedy znalazł sobie pracę (zwolnił się z wcześniejszej) w dzień podpisania umowy okazało się że niestety dopiero za miesiąc go przyjmą może. Mam wrażenie że to mąż rzucił na nas zły urok. Najgorsze że żeby nam pokrzyżować plany nie szczędzi nawet naszej córki( z dnia na dzień choruję, kiedy my mamy akurat jakiś wyjazd który mężowi nie pasuje)

  autor adad89

  blog: adad89

Zapamiętaj Nick

Zapamiętaj Blog

Wstaw emotikona

Akceptuję regulamin i zobowiązuję się do przestrzegania jego postanowień.

Licznik odwiedzin:  143 479  

Kalendarz

« kwiecień »
pn wt śr cz pt sb nd
  0102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Statystyki

Odwiedziny: 143479
Wpisy
 • liczba: 10
 • komentarze: 369
Galerie
 • liczba zdjęć: 0
 • komentarze: 0

Więcej w serwisach WP

Bloog.pl

Bloog.pl