Bloog Wirtualna Polska
Są 1 181 994 bloogi | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Szeptuchy Szamanki

Skocz do komentarzy

Szeptucha z Podlasia 

 

 

 

 Znałam przypadki kiedy kobieta świecka przez całe życie nie wierzyła w żadne cuda ani w żadne wróżby czy czary . kiedy przyszła do mnie przypadkowo powróżyć , nie wiedziała i nie wierzyła w to co jej powiedziałam. Źle się jej w życiu układało , dwa małżeństwa i dwa nie udane , a to w którym już była  prawie się rozleciało , zajrzałam w karty , spojrzałam na nią , i powiedziałam jej tylko to : „Kochana Pani , Pani rozwód jest już nie potrzebny „ Pani za rok już z nim nie będzie : - Proszę mu okazać ciepło i serdeczność , bo ma pani przed sobą tylko pół roku by z nim być . 

W połowie sierpnia on odejdzie ...!

Kobieta spojrzała na mnie zdziwiona , i zapytała mnie 

- Jak to odejdzie ?

To co pójdzie do innej ?

Do kochanki ?

To jednak ma kochankę ?

Tak ..? 

Spojrzałam jej prosto w oczy i powiedziałam nie , nie ma kochanki ,po niego przyjdzie kobieta w czerni , czarna dama go zabierze , on umrze w połowie sierpnia i proszę uważać na czas bo ma przed sobą te cyfry 17. On ma  raka w głowie , a te zmiany i to ze jest niemożliwy w domu i zmiany tych nastroi są spowodowane choroba która go atakuje . jemu już rozwód jest nie potrzebny , on umiera . Kobieta zaśmiała się ironicznym głosem .” Co też Pani wróżko  opowiedziała mi” – „  jego i kołem nie dobija , on jest zdrowy jak byk „

„Nic mu nie dolega , to ja się już wykańczam przez niego „ Powiedziałam „ trudno to Pani zdanie a moje jest takie zdanie , karty to właśnie  mówią , i  tak się stanie .Kobieta poszła nie bardo zadowolona była z wróżby . Ponieważ wróżyła pierwszy raz w życiu , nie podobało się jej to co powiedziałam , chciała rozwodu i koniec .  Po roku czasu wróciła do mnie była ubrana na czarno , była w żałobie , przyszła do mnie zdruzgotana , przyszła mi podziękować za to że jej o tym powiedziałam , naradziły się z córką , że sprawdzą prawdopodobieństwo choroby małżonka , Kiedy otrzymały wyniki , okazało się że jej  mąż miał raka guz na mózgu , nie było szansy na żadną operację . Wiedziały że on umrze , wiedziały o tym dużo wcześniej kiedy do mnie przyszła  dowiedziała się o tym. A jednak przyszła mi podziękować za to że jej to powiedziałam , że mogła być przy nim do samego końca . Wie pani co Powiedziała do mnie -  „ Pani się tylko o jeden dzień pomyliła , bo mój mąż zmarł 16go sierpnia dokładnie o godzinie 17tej . tak jak Pani to powiedziała . tak się… stało.

 

 

Pytanie tu postawione - co to znaczy rozumieć - jest wbrew pozorom bardzo praktyczne i konkretne. Rozumienie zakłada pewien język, znajomość pojęć w ramach których układa się nam obraz całości. Zrozumienie to odwołanie się do pewnego modelu świata. Dla człowieka doszukującego się we wszystkim woli Boga choroba jest karą za grzechy i w takim modelu rzeczywistości jest to adekwatne wyjaśnienie. Dla człowieka szukającego wyjaśnień w ramach magicznego modelu świata zrozumienie oznacza odkrycie, kto rzucił urok na chorego. Dla człowieka szukającego wyjaśnień w ramach współczesnej medycyny zrozumienie choroby może oznaczać ustalenie rodzaju zakażenia. Ze zrozumienia wynika pewne działanie: religijne zrozumienie pociąga za sobą modlitwę jako lekarstwo, zrozumienie magiczne wypędzanie demonów, a zrozumienie naukowe najczęściej prowadzi do stosowania terapii oferowanych przez współczesną medycynę. Skuteczność każdego z tych działań może być różna, a efekty tłumaczone są znowu w ramach danego modelu świata. Te same wrażenia zmysłowe i procesy myślowe pogrupować można w różne kategorie. By dotrzeć do człowieka trzeba nauczyć się patrzeć na świata jego oczami – doskonale wiedzą o tym antropolodzy.
Przyzwyczaiłam się już do tego , ze o nas mówi się , wróżki , wiedzmy , czarownice , szeptuchy , znachorki , zaklinaczki czarów klątw uroków nieszczęść .

Ja jestem wróżką , mieszkam w Białymstoku. Wróżbami i czarami energoterapią , medium medytacją , zamawianiem od klątw uroków czarów , zajmuję się prawie od dziecka , stosując odpowiednie modlitwy i rytuały których nauczyła mnie moja babcia i dziadek . Kocham to co robię , niosę ludziom nadzieję i pomoc na lepsze jutro pomagam im w rozwiązaniu wielu zawikłanych problemów w ich życiu . Z moich usług korzystają media prasy radia i TV a także wiele osób indywidualnie. Nie każdego zawsze przyjmę czasem zdarza się że odmawiam przyjęcia kogoś , ponieważ czuję że tak powinnam zrobić , ( dla mojego i jego dobra) Nie jedną osobę uratowałam od próby popełnienia samobójstwa . Jestem im potrzebna . Jedni traktują moje praktyki z przymrużeniem oka a inni podchodzą poważnie . Nie interesuję się tym co o mnie mówią , to dla mnie nie jest istotne . wiem że wielu ludziom przyniosłam pogodę ducha i dałam im wsparcie a także pomogłam im w odnalezieniu zaginionych osób których szukali długo i bezskutecznie. Moje rekwizyty to Karty klasyczne , cygańskie Greckie , Tarot , runa , wahadło różdżka , pismo magnetyczne , magiczny dzwoneczek , zioła żywioł ognia , wody i powietrza , sół cukier i chleb jajko ,Aioły i duszki są moją podpowiedzią której tylko słucham , które mówi mią mi co mam robić , jak odnaleźć odpowiednią osobę lub rzecz . Moje ręce czują każdą wibrację zawieszoną nad człowiekiem. Moja energię jestem w stanie przesłać nawet na najdalszy zakątek świata , posiadam również dar przyciągania metali do swego ciała . Odniosłam wiele osiągnięć w mojej pracy zawodowej w Polsce jak również za granicą .

1-Zamawianie od klątw czarów uroków oczyszczanie negatywnej energii

....................

 


 

Kto to jest szeptucha zaklinaczka?

kobieta rzucająca czar lub urok lub zdejmująca go z nas ...

 


 


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

..


oceń
8
2


Komentarze do wpisu

Skocz do dodawania komentarzy
 • dodano: 09 stycznia 2016 9:47

  hi kazdy obywatel, czy Polsce przyjechalem tutaj na miejscu, aby zaswiadczyc dobre rzeczy, które otrzymalem od Boga za posrednictwem firmy o nazwie Stella Rene gdzie i zlozyla wniosek o pilna pozyczke, aby splacic dlug, ale dziekuje Bogu dzis, ze ja sie sukcesem na tej pozyczki dzis, bo nigdy nie bylem oszukany chcialem, aby uzyskac kredyt na internecie, ale mój przyjaciel powiedzial mi, istnieje kilka oszustw internetowych, bo nigdy nie ubiegal sie o pozyczke wczesniej, ale kiedy sie na miejscu widzialem post na nastepny nastepnie i nastepnie w link i dostac e-mail i odpowiedziec na e-mail, ale na szczescie dla mnie i otrzymywac odpowiedzi od MD, dyrektor generalny firmy Stella Rene, gdzie ubiegac sie o mojego kredytu i szczytem wszystkich danych potrzebnych ode mnie przed 18.00 mój czas kraj otrzymalem kredytu na moje konto bankowe dzisiaj i ja przyszedlem tutaj w tym samym miejscu, gdzie jestem zachecal, aby uzyskac kredyt na swiadcza równiez dlatego, ze po prostu otrzymac pozyczke 80.000 mówie dzieki Stella Rene Kredytowej Firm za zaufanie i uczciwy, a tutaj e-mail z nich {mrsstellareneloanfirm1@hotmail.com} Jestem bardzo wdzieczny i szczesliwy przez Stella Rene i powiedziec dziekuje.

  Jolanta

  autor Jolanta

  blog: http://klatwy-voodu.bloog.pl

 • dodano: 15 grudnia 2015 16:29

  DIRECT SERVICE ONLINE FIRM
  HEAD OFFICE---Richmond Road,Worthing, United Kingdom
  EMAIL--[directserviceonlinefirm@gmail.com]
  ---------------------------------------------------------------------------
  We give out loans from the range of $1,000 to $90,000,000.at an interest
  of 2% Interest rate.

  Interested clients should please fill our form below-

  NAME--------------
  COUNTRY-----------
  ADDRESS--------------
  AMOUNT OF LOAN NEEDED-------
  PURPOSE OF LOAN ------------
  SCAN AND ATTACH YOUR IDENTITY CARD--
  OFFICE/HOME PHONE NUMBER-----------
  GENDER---------------------------

  via- [directserviceonlinefirm@gmail.com]

  ROSE WILLIAMS
  EMAIL--[directserviceonlinefirm@gmail.com]
  DIRECT SERVICE ONLINE FIRM

  autor Rose williams

 • dodano: 01 grudnia 2015 23:31

  Czy potrzebujesz Pilna Pożyczka? Dajemy pożyczki dla zainteresowanych osób
  którzy poszukują kredytu w dobrej wierze i trosce o 3%. Czy na poważnie w potrzebie
  pilna pożyczka? to jesteś we właściwym miejscu. Dajemy biznes
  kredytu, pożyczki osobiste, kredyt Xmas, o kontakt na życzenie kredytu do swoich
  popyt i wyruszył z problemem finansowym. skontaktuj się z nami poprzez e-mail:
  HARRYSMITH00003@GMAIL.COM

  Dzięki oczekując na odpowiedź.
  HARRY SMITH Pożyczka

  autor harry smith

  blog: harry smith

 • dodano: 28 września 2015 14:35

  Czy potrzebujesz pożyczki osobiste lub biznesowe bez stresu i szybkiego zatwierdzenia? Jeśli tak, skontaktuj się z nami, jak my obecnie oferuje kredyty na fantastyczną stopy procentowej. Nasz kredyt jest zabezpieczony i bezpieczny, nasze szczęście klienci to nasza siła. Aby uzyskać więcej informacji i aplikacji, skontaktuj się z nami (zydrunasjasiinskas111@gmail.com)

  autor Zydrunas Jasinskas

 • dodano: 13 sierpnia 2015 18:04

  LA ARMONÍA DEL CENTRO CRISTIANO DE FINANZAS
  CORREO electrónico: harmonychristianfinance@gmail.com
  ========================
  Esta es una Cristiana y caritativa préstamo, Organización creada para ayudar a
  las personas que necesitan ayuda y que, como la ayuda financiera.
  Así es que usted está pasando por dificultades financieras ?
  O usted está en cualquier lío financiero?
  =======================
  Damos préstamos en el rango de $1.000 a $90,000,000 USD,en el 2,0%
  la tasa de interés de Nuestros préstamos están bien asegurados y la máxima seguridad es nuestra
  prioridad,la ARMONÍA CRISTIANA CENTRO de la FINANCIACIÓN es un legítimo y bien conocido
  de préstamo aprobados por la compañía de préstamos.
  ======================
  FORMULARIO DE SOLICITUD DE PRÉSTAMO
  PREFIJO{MR.,MRS.,MiSS.,DR.,etc.}
  1)TU NOMBRE
  2)TU PAÍS
  3)SU OCUPACIÓN
  4)SU ESTADO CIVIL
  5)NÚMERO DE TELÉFONO
  6)INGRESOS MENSUALES
  7)DIRECCIÓN de
  8)PROPÓSITO DEL PRÉSTAMO
  9)SOLICITUD DE PRÉSTAMO
  10)TELÉFONO
  11)DURACIÓN DEL PRÉSTAMO

  Si usted está interesado en obtener un préstamo de este préstamo de la firma
  amablemente llenar el formulario de solicitud y respuesta de vuelta con nosotros a través de nuestro

  Correo electrónico: harmonychristianfinance@gmail.com
  Gracias y Saludos
  EL DR. ANDERSON BRUSE

  autor EL DR. ANDERSON BRUSE

 • dodano: 13 sierpnia 2015 16:41

  Uwaga wszyscy !! Jestem DR AFEKELU duchowe healler, i leczyć wszelkiego rodzaju choroby z

  zioła stworzone przez Boga. i leczyć wszystkie rodzaje deiseases jak poniżej. skontaktuj się ze mną dzisiaj z moim

  prywatny e-mail: dr.afekelu.spiritual.spell.tpl@gmail.com lub numer telefonu +2348162448410 więcej informacji:

  I specjalizuje się w niżej chorób:


  * H.I.V / choroby AIDS
  * Herbetities B
  * Cukrzyca
  *Uderzenie
  *Czar miłości
  * Czar zły sen
  * Małżeństwo pisowni
  *Nowotwór
  * Problem z oczami
  * Bądź sławny w swojej firmie
  * Słaby wzwód
  * Astma
  *Niewydolność nerek
  * Niepłodność / impotencji
  * Rzeżączka / Staphylococcus
  * Otyłość
  ITP ......

  wierzę w Boga i wszystkie twój problem zostanie rozwiązany

  autor Dr Afekelu

 • dodano: 06 sierpnia 2015 16:53

  ST MARTINS IGREJA UM SERVIÇO DE EMPRÉSTIMO
  E-mail:.. stmartinsloanservice@gmail.com
  ===================
  É especializado na concessão de crédito, Desde que o dinheiro tem sido um grande
  problema no nosso dia de vida, oferecemos empréstimo, com juros de 2%
  taxa de Nossos empréstimos são bem segurado e o máximo de segurança é a nossa
  prioridade. ST MARTINS IGREJA um SERVIÇO de EMPRÉSTIMO é uma Índia com base empréstimo
  empresa com concessão de empréstimos de licença.
  ===================
  Você está na necessidade de empréstimo urgente para limpar o seu projeto de lei, iniciar um negócio,
  ST MARTINS IGREJA um SERVIÇO de EMPRÉSTIMO oferece empréstimos Individuais como
  bem como a empresa, que varia de

  DISPONÍVEL OFERECER
  Nós oferecemos os seguintes tipos de empréstimos:
  *Empréstimos Pessoais. *Empréstimos De Negócio.
  *Investimentos Empréstimos. *Empréstimo Domiciliar
  *Empréstimo de carro *Empréstimo de Estudante e muitos mais...
  ===========================
  Responder-nos de volta através do:
  E-mail:.. stmartinsloanservice@gmail.com
  OBRIGADO E CUMPRIMENTOS
  REV HARRY OSCAR

  autor REV HARRY OSCAR

 • dodano: 28 lipca 2015 18:39

  Czy masz złych kredytów lub potrzebują pilnej potrzeby dużych funduszy dla każdej firmy i nie masz środków? Starać się o pożyczkę.
  Wiemy uzyskanie kredytu stało się bardzo trudne zadanie do podjęcia szczególnie ciężki interes z nim związane i ogromne zabezpieczenie oznakowanego do niego, jesteśmy tutaj, aby informować społeczeństwo, że Collins odbiorca jest o udzieleniu pożyczki finanse w bardzo bardzo tanie zainteresowania dowolna czas i nie ma zabezpieczenia. Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt pod adresem collinspay@outlook.com i być pewni, że nasze 24 godziny usługi zapewnią Państwa oczekiwania zostaną spełnione tak szybko, jak to możliwe, jak Twoje zadowolenie jest naszym priorytetem

  autor collino

 • dodano: 28 lipca 2015 9:52

  Czy wniosek o pożyczkę, a dla jednego lub więcej powodów, zostały odrzucone? Ma to na celu informowanie opinii publicznej, że Dajemy pożyczki na tanie i przystępne oprocentowanie 4%, a na okres od 1 do 50 lat .To jest jak fundament pomóc potrzeb na całym świecie. I przekazywania rozwój dla całego szerokiego świata, bez względu na to były jesteś z na swoje szanse na uzyskanie własnej działalności gospodarczej, czy czegoś, że jest potrzebne finanse, stosuje się teraz w (zydrunasjasiinskas111@gmail.com).

  Zydrunas Jasinskas.

  autor Zydrunas Jasinskas

  blog: Łatwe i tanie kredyty tutaj

 • dodano: 10 lipca 2015 8:47

  OFERUJEMY KREDYTY @ 3% odsetek RATE dla biznesu i dla celów prywatnych. ZŁÓŻ TERAZ Z: e-maile z nami poprzez: owenfinane88@gmail.com


  Napełnić i RETURN
  Nazwa: ===
  Kwota potrzebna: ===
  Czas trwania: ==
  Płeć ===
  Cel: ===
  Numer telefonu: ==

  Wiadomości e-mail z nami poprzez: owenfinane88@gmail.com

  autor owen

  blog: owenfinane88@gmail.com

 • dodano: 09 lipca 2015 17:46

  Drodzy Poszukiwacze kredytowe

  Czy w każdej sytuacji trudności finansowych? Czy chcesz rozpocząć własny biznes? Firma ta została założona przez pożyczki organizacji praw człowieka na całym świecie z wyłącznie w celu pomocy biednym i osób z trudnościami finansowymi życia. Jeśli chcesz uzyskać kredyt, złóż wniosek o pożyczkę, wracaj do nas z poniższego formularza e-mail: elenanino05@gmail.com

  Nazwa:
  Wymagana kwota kredytu:
  Kredyt Czas trwania:
  Numer telefonu komórkowego:

  Dziękuję i Bóg błogosławi
  ZAUFANIE
  Pani Elena

  autor Pani Elena

 • dodano: 01 maja 2015 21:55

  Czy potrzebujesz pilnie pieniędzy, aby opłacać rachunki i rozliczenia długów jeśli tak, email: monalisaeasylending@gmail.com

  autor dANIEL mOORE

 • dodano: 31 marca 2015 15:23

  Czy odmówiono kredytu przez bank lub osoby prywatnej? tutaj jest okazja, aby uzyskać kredyt dla firmy lub osobistych pożyczki na jak najniższym 4% odsetek i przez długi okres czasu. do stosowania e-mail (zydrunasjasinskas111@gmail.com) lub Skype: (zydrunas147)
  Z poważaniem.

  autor Zydrunas Jasinskas

  blog: zydrunas7

 • dodano: 25 marca 2015 3:13

  Czy jesteś w potrzebie pomocy finansowej, takich jak oferty kredytowej, jeśli tak wrócić do nas za pośrednictwem poczty e-mail: Abilio_smith@yahoo.pt

  autor Abilio_smith

  blog: http://klatwy-voodu.bloog.pl/id,2134314,title,Szeptuchy-Szamanki,index.html?smoybbtticaid=614914

 • dodano: 25 marca 2015 3:11

  Jesteśmy Russell Company Financial Ltd z siedzibą w Londynie oraz w innych krajach Europy, możemy oferuje zarówno osobistych i kredytów do swoich potrzeb i wymagań inwestycji, Świadczymy również zarówno zabezpieczonych i niezabezpieczonych pożyczek przez konsolidacji zadłużenia, niespodziewanych wydatków lub domu poprawy projektu, biznesu, i więcej. Nasze usługi są tanie i dostępne na rocznej stopy oprocentowania w wysokości 3%.

  Wyślemy Ci więcej szczegółów, jak tylko otrzymamy wniosek kredytowy.

  Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt e-mail: Russell.financial2@outlook.com firmy lub Nasza strona internetowa Via www.fidelityworldwideinvestment.com

  autor Russell Company Financial Ltd

  blog: http://klatwy-voodu.bloog.pl/id,2134314,title,Szeptuchy-Szamanki,index.html?smoybbtticaid=614914

 • dodano: 24 lutego 2015 1:47

  ŚWIADECTWO kogoś, kto dostał pożyczkę od ostrożnego i poufną Usługi w zakresie kredytów, Ty też możesz być jej częścią!

  Cześć każdy, jestem pani Caro White od nazwy, pochodzenie USA szybko chcesz używać tego medium do transmisji świadectwo o tym, jak Bóg skierował mnie do Legit i prawdziwego pożyczki pożyczkodawcy, którzy uczynili swoje życie z trawy do łaski, od ubogich do bogatej kobiety, która może teraz pochwalić zdrowego i bogatego życia bez stresu lub finansowych trudności, a dziś jestem teraz traktowane jako kobieta of Honor. Po wielu miesiącach prób, aby uzyskać kredyt na internecie, i zdarzyło mi się wpaść w ręce oszustów, którzy zostali oszukani mnie sumy 2000 dolarów. I to teraz doprowadzić mnie do coraz bardziej zdesperowani w uzyskaniu kredytu z legit pożyczki pożyczkodawcy w Internecie, którzy nie doda do moich bólach, a następnie postanowiłem skontaktować się mój przyjaciel, który niedawno dostał pożyczkę w trybie online, rozmawialiśmy o tej sprawie i nasz wniosek powiedziała mi o człowieku zwanym Russell Raymond, który jest CEO RUSSELL RAYMOND INTERCONTINENTAL FINANCE CAŁYM ŚWIECIE. Więc wniosek o pożyczkę na kwotę (506,000.00USD), z oprocentowaniem tak niskie, jak 2% rocznie, i daję do firmy mojego maksymalną korporację, i natychmiast, mój kredyt został zatwierdzony łatwo bez stresu lub opóźnieniem, wszystkie preparaty, które, gdy się w sprawie przeniesienia kredytu w mniej niż dwóch (2) dni pożyczki zdeponowane w moim banku. Moi ludzie daleko i blisko, czy nie jest to wielkie świadectwo? to teraz sprawia mi uwierzyć, że tam, gdzie są źli na pewno są jeszcze dobrzy i uczciwi nich. Więc chcę porad wszystkim, którzy będą pilnie potrzebuje pożyczki w celu prosimy o kontakt z Panem Russel Raymonda poprzez adres e-mail poniżej: (Russellintercontinentalfinance@gmail.com), zawsze modlić, że Bóg w niebie powinien Pobłogosław go za dobre rzeczy uczynił w moim życiu. po raz kolejny być ostrożnym przy poszukiwaniu kredytu Internecie niektóre są fałszywe kredytodawców. Jedną z rzeczy, ja nie nie powiedzieć ludziom, że starając się o pożyczkę do tego instytutu, musisz być godny zaufania. Dziękuję.

  autor CARO WHITE

  blog: CAROWHITE02@GMAIL.COM

 • dodano: 27 października 2013 21:10

  Czy Pan Yan z http://iton.com.pl/index.php?p=1_25_Russia to Pani rodzina? Pozdrawiam

  autor Wioletta

 • dodano: 22 października 2013 11:38

  witam panie i panowie, młodych i starych, małych i dużych, bogatych i biednych,
  Chcę, żebyś wiedział, że nie jest bardzo tanie i przystępne cenowo oferta kredytu dzieje obecnie
  to jest oferta pożyczki na bardzo tanie stopy procentowej w wysokości 2%, więc chcę, aby wrócić do nas za pośrednictwem poczty elektronicznej, jak calvinhalthelp@gmail.com
  Oferujemy wszystkie rodzaje pożyczki i obecnie oferujemy pożyczkę święta do wszystkich osób ..
  tak dla kredytu tanie i przystępne wrócić do nas teraz poprzez e-mail, a otrzymasz swoją pomoc na raz.
  Czekam na Twój mail
  pozdrowienia
  mr halt

  autor mr halt

 • dodano: 22 października 2013 11:29

  witam panie i panowie, młodych i starych, małych i dużych, bogatych i biednych,
  Chcę, żebyś wiedział, że nie jest bardzo tanie i przystępne cenowo oferta kredytu dzieje obecnie
  to jest oferta pożyczki na bardzo tanie stopy procentowej w wysokości 2%, więc chcę, aby wrócić do nas za pośrednictwem poczty elektronicznej, jak calvinhalthelp@gmail.com
  Oferujemy wszystkie rodzaje pożyczki i obecnie oferujemy pożyczkę święta do wszystkich osób ..
  tak dla kredytu tanie i przystępne wrócić do nas teraz poprzez e-mail, a otrzymasz swoją pomoc na raz.
  Czekam na Twój mail
  pozdrowienia
  mr halt

  autor mr halt

 • dodano: 15 października 2013 0:42

  witam panie i panowie, młodych i starych, małych i dużych, bogatych i biednych,
  Chcę, żebyś wiedział, że nie jest bardzo tanie i przystępne cenowo oferta kredytu dzieje obecnie
  to jest oferta pożyczki na bardzo tanie stopy procentowej w wysokości 2%, więc chcę, aby wrócić do nas za pośrednictwem poczty elektronicznej jako johnlutherloanfirm1@outlook.com
  Oferujemy wszystkie rodzaje pożyczki i obecnie oferujemy pożyczkę święta do wszystkich osób ..
  tak dla kredytu tanie i przystępne wrócić do nas teraz poprzez e-mail, a otrzymasz swoją pomoc na raz.
  Czekam na Twój mail
  pozdrowienia
  mr luther

  autor mr luther

Zapamiętaj Nick

Zapamiętaj Blog

Wstaw emotikona

Akceptuję regulamin i zobowiązuję się do przestrzegania jego postanowień.

Licznik odwiedzin:  0  

Kalendarz

« luty »
pn wt śr cz pt sb nd
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29      

Statystyki

Wpisy
 • liczba: 10
 • komentarze: 403
Galerie
 • liczba zdjęć: 0
 • komentarze: 0

Więcej w serwisach WP

Bloog.pl

Bloog.pl