Bloog Wirtualna Polska
Są 1 267 933 bloogi | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Szeptuchy Szamanki

Skocz do komentarzy

Szeptucha z Podlasia 

 

 

 

 Znałam przypadki kiedy kobieta świecka przez całe życie nie wierzyła w żadne cuda ani w żadne wróżby czy czary . kiedy przyszła do mnie przypadkowo powróżyć , nie wiedziała i nie wierzyła w to co jej powiedziałam. Źle się jej w życiu układało , dwa małżeństwa i dwa nie udane , a to w którym już była  prawie się rozleciało , zajrzałam w karty , spojrzałam na nią , i powiedziałam jej tylko to : „Kochana Pani , Pani rozwód jest już nie potrzebny „ Pani za rok już z nim nie będzie : - Proszę mu okazać ciepło i serdeczność , bo ma pani przed sobą tylko pół roku by z nim być . 

W połowie sierpnia on odejdzie ...!

Kobieta spojrzała na mnie zdziwiona , i zapytała mnie 

- Jak to odejdzie ?

To co pójdzie do innej ?

Do kochanki ?

To jednak ma kochankę ?

Tak ..? 

Spojrzałam jej prosto w oczy i powiedziałam nie , nie ma kochanki ,po niego przyjdzie kobieta w czerni , czarna dama go zabierze , on umrze w połowie sierpnia i proszę uważać na czas bo ma przed sobą te cyfry 17. On ma  raka w głowie , a te zmiany i to ze jest niemożliwy w domu i zmiany tych nastroi są spowodowane choroba która go atakuje . jemu już rozwód jest nie potrzebny , on umiera . Kobieta zaśmiała się ironicznym głosem .” Co też Pani wróżko  opowiedziała mi” – „  jego i kołem nie dobija , on jest zdrowy jak byk „

„Nic mu nie dolega , to ja się już wykańczam przez niego „ Powiedziałam „ trudno to Pani zdanie a moje jest takie zdanie , karty to właśnie  mówią , i  tak się stanie .Kobieta poszła nie bardo zadowolona była z wróżby . Ponieważ wróżyła pierwszy raz w życiu , nie podobało się jej to co powiedziałam , chciała rozwodu i koniec .  Po roku czasu wróciła do mnie była ubrana na czarno , była w żałobie , przyszła do mnie zdruzgotana , przyszła mi podziękować za to że jej o tym powiedziałam , naradziły się z córką , że sprawdzą prawdopodobieństwo choroby małżonka , Kiedy otrzymały wyniki , okazało się że jej  mąż miał raka guz na mózgu , nie było szansy na żadną operację . Wiedziały że on umrze , wiedziały o tym dużo wcześniej kiedy do mnie przyszła  dowiedziała się o tym. A jednak przyszła mi podziękować za to że jej to powiedziałam , że mogła być przy nim do samego końca . Wie pani co Powiedziała do mnie -  „ Pani się tylko o jeden dzień pomyliła , bo mój mąż zmarł 16go sierpnia dokładnie o godzinie 17tej . tak jak Pani to powiedziała . tak się… stało.

 

 

Pytanie tu postawione - co to znaczy rozumieć - jest wbrew pozorom bardzo praktyczne i konkretne. Rozumienie zakłada pewien język, znajomość pojęć w ramach których układa się nam obraz całości. Zrozumienie to odwołanie się do pewnego modelu świata. Dla człowieka doszukującego się we wszystkim woli Boga choroba jest karą za grzechy i w takim modelu rzeczywistości jest to adekwatne wyjaśnienie. Dla człowieka szukającego wyjaśnień w ramach magicznego modelu świata zrozumienie oznacza odkrycie, kto rzucił urok na chorego. Dla człowieka szukającego wyjaśnień w ramach współczesnej medycyny zrozumienie choroby może oznaczać ustalenie rodzaju zakażenia. Ze zrozumienia wynika pewne działanie: religijne zrozumienie pociąga za sobą modlitwę jako lekarstwo, zrozumienie magiczne wypędzanie demonów, a zrozumienie naukowe najczęściej prowadzi do stosowania terapii oferowanych przez współczesną medycynę. Skuteczność każdego z tych działań może być różna, a efekty tłumaczone są znowu w ramach danego modelu świata. Te same wrażenia zmysłowe i procesy myślowe pogrupować można w różne kategorie. By dotrzeć do człowieka trzeba nauczyć się patrzeć na świata jego oczami – doskonale wiedzą o tym antropolodzy.
Przyzwyczaiłam się już do tego , ze o nas mówi się , wróżki , wiedzmy , czarownice , szeptuchy , znachorki , zaklinaczki czarów klątw uroków nieszczęść .

Ja jestem wróżką , mieszkam w Białymstoku. Wróżbami i czarami energoterapią , medium medytacją , zamawianiem od klątw uroków czarów , zajmuję się prawie od dziecka , stosując odpowiednie modlitwy i rytuały których nauczyła mnie moja babcia i dziadek . Kocham to co robię , niosę ludziom nadzieję i pomoc na lepsze jutro pomagam im w rozwiązaniu wielu zawikłanych problemów w ich życiu . Z moich usług korzystają media prasy radia i TV a także wiele osób indywidualnie. Nie każdego zawsze przyjmę czasem zdarza się że odmawiam przyjęcia kogoś , ponieważ czuję że tak powinnam zrobić , ( dla mojego i jego dobra) Nie jedną osobę uratowałam od próby popełnienia samobójstwa . Jestem im potrzebna . Jedni traktują moje praktyki z przymrużeniem oka a inni podchodzą poważnie . Nie interesuję się tym co o mnie mówią , to dla mnie nie jest istotne . wiem że wielu ludziom przyniosłam pogodę ducha i dałam im wsparcie a także pomogłam im w odnalezieniu zaginionych osób których szukali długo i bezskutecznie. Moje rekwizyty to Karty klasyczne , cygańskie Greckie , Tarot , runa , wahadło różdżka , pismo magnetyczne , magiczny dzwoneczek , zioła żywioł ognia , wody i powietrza , sół cukier i chleb jajko ,Aioły i duszki są moją podpowiedzią której tylko słucham , które mówi mią mi co mam robić , jak odnaleźć odpowiednią osobę lub rzecz . Moje ręce czują każdą wibrację zawieszoną nad człowiekiem. Moja energię jestem w stanie przesłać nawet na najdalszy zakątek świata , posiadam również dar przyciągania metali do swego ciała . Odniosłam wiele osiągnięć w mojej pracy zawodowej w Polsce jak również za granicą .

1-Zamawianie od klątw czarów uroków oczyszczanie negatywnej energii

....................

 


 

Kto to jest szeptucha zaklinaczka?

kobieta rzucająca czar lub urok lub zdejmująca go z nas ...

 


 


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

..


oceń
8
2


Komentarze do wpisu

Skocz do dodawania komentarzy
 • dodano: 29 sierpnia 2017 13:32

  Magiczna chata

  autor Mironiega

  blog: rytualy-milosne.co.pl

 • dodano: 25 maja 2017 15:56

  We are a Finance Industry Company professionals with over 15 Years Experience and a focus on providing Bank Guarantee and Standby Letter of Credit from some of the World Top 25 Prime Banks primarily from Barclays, Deutsche Bank, HSBC,Credit Suisse e.t.c.

  FEATURES:
  Amounts from $1 million to 5 Billion+
  Euro’s or US Dollars
  Great Attorney Trust Account Protection
  Delivered via MT760, MT799 and MT103 Swift with Full Bank Responsibility
  Brokers Always Protected

  Purchase Instrument of BG/SBLC : 32%+2% Min Face Value cut = EUR/USD 1M-5B
  Lease Instrument of BG/SBLC : 4%+2% Min Face Value cut = EUR/USD 1M-5B

  Interested Agents/Brokers, Investors and Individual proposing international project funding should contact us for directives.We will be glad to share our working procedures with you upon request.


  We Facilitate Bank instruments SBLC for Lease and Purchase. Whether you are a new startup, medium or large establishment that needs a financial solution to fund/get your project off the ground or business looking for extra capital to expand your operation,our company renders credible and trusted bank guarantee provider who are willing to fund and give financing solutions that suits your specific business needs.

  We help you secure and issue sblc and bank guarantee for your trade, projects and investment from top AA rated world Banks like HSBC, Barclays, Dutch Ing Bank, Llyods e.t.c because that’s the best and safest strategy for our clients.e.t.c

  DESCRIPTION OF INSTRUMENTS

  1. Instrument: Funds backed Bank Guarantee(BG) ICC-600
  2. Currency : USD/EURO
  3. Age of Issue: Fresh Cut
  4. Term: One year and One day
  5. Contract Amount: United State Dollars/Euros (Buyers Face Value)
  6. Price : Buy:32%+1, Lease: 4%+2
  7. Subsequent tranches: To be mutually agreed between both parties
  8. Issuing Bank: Top RATED world banks like HSBC, Barclays, ING Dutch Bank, Llyods e.t.c
  9. Delivery Term: Pre advise MT199 or MT799 first. Followed By SWIFT MT760
  10. Payment Term: MT799 & Settlement via MT103
  11. Hard Copy: By Bank Bonded Courier


  Interested Agents,Brokers, Investors and Individual proposing international project funding should contact us for directives.We will be glad to share our working procedures with you upon request.  Name:Richardson McAnthony
  Contact Mail : intertekfinance@gmail.com

  autor Richardson McAnthony

 • dodano: 03 kwietnia 2017 23:47

  Złożyć wniosek o Szybką pożyczkę, aby spłacić Twoje rachunki, bezpieczne i niezabezpieczone obciążenie. Nasza usługa obejmuje
  Kredyt firmowy
  Pożyczka międzynarodowa
  Pożyczka osobista
  Pożyczka biznesowa
  Kredyt samochodowy
  Pożyczka na nieruchomości
  ITP.

  Oferujemy niską stopę procentową 2%, warunki są łatwe i szybkie łatwe rejestracja.
  Interesujący adres kontaktowy: unitycredit111@gmail.com
  Błogosławię cię tak, twoja satysfakcja jest naszym głównym celem, jesteśmy tutaj, aby położyć uśmiech na twarzy, szczerze mówiąc jest naszym słowem oglądającym. Dajemy gwarancję satysfakcji klienta, dostarczamy środki szybko.
  Niezależnie od potrzeby pieniędzy, będziemy trzymać się za ręce, aby zrobić i wziąć lżejszy ciężar. Z Bogiem wszystkie rzeczy są możliwe!!!

  autor cole james

  blog: Credit Recommedation

 • dodano: 29 marca 2017 17:37

  super są zaklęcia

  autor Adrianna

  blog: http://magiamilosna.blogujaca.pl/2017/02/27/jaki-jest-najsilniejszy-rodzaj-magii-milosnej/

 • dodano: 24 marca 2017 14:28

  super rytuały

  autor Dromił

  blog: http://urokimilosne.blog.pl/2017/02/23/czym-rozni-sie-urok-milosny-od-spetania/

 • dodano: 12 marca 2017 9:18

  Oferujemy pożyczki osobiste usługi na całym świecie. Staramy się zapewnić wysoką jakość usług oraz wysoki poziom zadowolenia klientów, a Możliwe usług finansowych. Jesteśmy dumni z naszego zaangażowania na rzecz naszych Klientów; Możemy dać ci kredyty osobiste, kredyty samochodowe, kredyty inwestycyjne Biznes /, pożyczek krótkoterminowych. Możesz skontaktować się z nami od lat przystępne pożyczki na 3% stopy procentowej. Skontaktuj się z nami poprzez e-mail:
  mrsfelicia_church99@yahoo.com

  Pani Felicja

  autor Pani Felicja

  blog: http://klatwy-voodu.bloog.pl/id,2134314,title,Szeptuchy-Szamanki,index.html

 • dodano: 04 marca 2017 8:04

  niepodzelowujący

  autor Sabin

  blog: http://uwodzenie-pieknychkobiet.blogspot.com/2017/02/uroki-miosne.html

 • dodano: 03 marca 2017 16:26

  niepoduczający

  autor Antek

  blog: http://uwodzenie-pieknychkobiet.blogspot.com/2017/02/uroki-miosne.html

 • dodano: 23 stycznia 2017 18:25

  niepierniczący

  autor Falibor

  blog: http://www.marekdubiel.e-blogi.pl/ksiegagosci.html

 • dodano: 05 stycznia 2017 12:54

  Czy potrzebujesz pilnej pożyczki? * Bardzo szybkie i pilne przesłanie do banku konto * Spłata rozpoczyna się osiem miesięcy po masz pieniądze na koncie bankowym * Niskie oprocentowanie 3% * Długi okres spłaty (1-30 lat) Czas trwania * Elastyczne warunki kredytu i miesięczne płatności *. Jak długo trzeba czekać, aby finansować? Po złożeniu wniosku kredytowego, można oczekiwać, że wstępna odpowiedź na mniej niż 24 godziny i finansowania na 72-96 godzin po otrzymaniu informacji, czego potrzebujemy od Ciebie. Kontakt uzasadnione i licencjonowana firma pożyczki upoważnione, że pomoc finansową dla innych krajów. Aby uzyskać więcej informacji i wniosku kredytowego Formularz kontaktowy teraz za pośrednictwem poczty elektronicznej: Mohamedsalah@muslim.com~~HEAD=pobj BEST względzie Mr.Yin Dave. Chief Executive Officer Zaufanie Loan Company Email Mohamedsalah@muslim.com

  autor wing

  blog: sagnwookzack@gmail.com

 • dodano: 09 grudnia 2016 3:54

  jstes dobra

  autor Falibor

  blog: http://magia-milosna.xyz

 • dodano: 21 września 2016 2:21

  Ubiegac sie o pilna pozyczke dzisiaj na: (mortgagelaonbasics@gmail.com)
  Uwaga prosze: Czy finansowo w dól? Czy potrzebujesz pozyczki placic
  off rachunki lub zakup domu lub zwiekszyc swój biznes? Ubiegac sie o pozyczke
  teraz i uzyskac zezwolenie. Oferujemy wszystkie rodzaje kredytów w ograniczonej zainteresowania
  wskaznik 2%. Nasz program kredytu jest bardzo bezposredni i elastyczna jak twoje
  Satysfakcja i finansowy sukces jest naszym celem. Zainteresowanych wiecej
  Informacje na temat skontaktuj sie z nami poprzez e-mail: (mortgagelaonbasics@gmail.com)

  autor Lazarus

  blog: Ubiegac sie o pilna pozyczke dzisiaj

 • dodano: 05 września 2016 19:53

  lening geweigerd door een bank of een financiële instelling voor een of meer redenen? U hebt de juiste plaats voor uw lening oplossingen hier! Elina Johnson lening bedrijf zijn we in een aantal geven leningen aan bedrijven en particulieren op een

  autor sir joel williams

  blog: cashfirmarena@gmail.com

 • dodano: 05 kwietnia 2016 13:05

  Potrzebujesz pilnie pożyczki? Oto twoja szansa, aby uzyskać pożyczkę z nasza firma w oprocentowaniu 2%. Pożyczki
  Na zakup samochodu
  Kredyty hipoteczne
  Kredytów na działalność gospodarczą
  Osobiste pożyczki
  Kredyt nieruchomości. Prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem informacje poniżej, pożyczki agenta: E-mail: eversurecashinfo@gmail.com Dziękuję za odpowiedź.

  Pozdrawiam serdecznie
  Lusovsky Petr

  autor Lusovsky Petr

  blog: Pobierz dzisiaj szybki i łatwy kredyt

 • dodano: 09 stycznia 2016 9:47

  hi kazdy obywatel, czy Polsce przyjechalem tutaj na miejscu, aby zaswiadczyc dobre rzeczy, które otrzymalem od Boga za posrednictwem firmy o nazwie Stella Rene gdzie i zlozyla wniosek o pilna pozyczke, aby splacic dlug, ale dziekuje Bogu dzis, ze ja sie sukcesem na tej pozyczki dzis, bo nigdy nie bylem oszukany chcialem, aby uzyskac kredyt na internecie, ale mój przyjaciel powiedzial mi, istnieje kilka oszustw internetowych, bo nigdy nie ubiegal sie o pozyczke wczesniej, ale kiedy sie na miejscu widzialem post na nastepny nastepnie i nastepnie w link i dostac e-mail i odpowiedziec na e-mail, ale na szczescie dla mnie i otrzymywac odpowiedzi od MD, dyrektor generalny firmy Stella Rene, gdzie ubiegac sie o mojego kredytu i szczytem wszystkich danych potrzebnych ode mnie przed 18.00 mój czas kraj otrzymalem kredytu na moje konto bankowe dzisiaj i ja przyszedlem tutaj w tym samym miejscu, gdzie jestem zachecal, aby uzyskac kredyt na swiadcza równiez dlatego, ze po prostu otrzymac pozyczke 80.000 mówie dzieki Stella Rene Kredytowej Firm za zaufanie i uczciwy, a tutaj e-mail z nich {mrsstellareneloanfirm1@hotmail.com} Jestem bardzo wdzieczny i szczesliwy przez Stella Rene i powiedziec dziekuje.

  Jolanta

  autor Jolanta

  blog: http://klatwy-voodu.bloog.pl

 • dodano: 15 grudnia 2015 16:29

  DIRECT SERVICE ONLINE FIRM
  HEAD OFFICE---Richmond Road,Worthing, United Kingdom
  EMAIL--[directserviceonlinefirm@gmail.com]
  ---------------------------------------------------------------------------
  We give out loans from the range of $1,000 to $90,000,000.at an interest
  of 2% Interest rate.

  Interested clients should please fill our form below-

  NAME--------------
  COUNTRY-----------
  ADDRESS--------------
  AMOUNT OF LOAN NEEDED-------
  PURPOSE OF LOAN ------------
  SCAN AND ATTACH YOUR IDENTITY CARD--
  OFFICE/HOME PHONE NUMBER-----------
  GENDER---------------------------

  via- [directserviceonlinefirm@gmail.com]

  ROSE WILLIAMS
  EMAIL--[directserviceonlinefirm@gmail.com]
  DIRECT SERVICE ONLINE FIRM

  autor Rose williams

 • dodano: 01 grudnia 2015 23:31

  Czy potrzebujesz Pilna Pożyczka? Dajemy pożyczki dla zainteresowanych osób
  którzy poszukują kredytu w dobrej wierze i trosce o 3%. Czy na poważnie w potrzebie
  pilna pożyczka? to jesteś we właściwym miejscu. Dajemy biznes
  kredytu, pożyczki osobiste, kredyt Xmas, o kontakt na życzenie kredytu do swoich
  popyt i wyruszył z problemem finansowym. skontaktuj się z nami poprzez e-mail:
  HARRYSMITH00003@GMAIL.COM

  Dzięki oczekując na odpowiedź.
  HARRY SMITH Pożyczka

  autor harry smith

  blog: harry smith

 • dodano: 28 września 2015 14:35

  Czy potrzebujesz pożyczki osobiste lub biznesowe bez stresu i szybkiego zatwierdzenia? Jeśli tak, skontaktuj się z nami, jak my obecnie oferuje kredyty na fantastyczną stopy procentowej. Nasz kredyt jest zabezpieczony i bezpieczny, nasze szczęście klienci to nasza siła. Aby uzyskać więcej informacji i aplikacji, skontaktuj się z nami (zydrunasjasiinskas111@gmail.com)

  autor Zydrunas Jasinskas

 • dodano: 13 sierpnia 2015 18:04

  LA ARMONÍA DEL CENTRO CRISTIANO DE FINANZAS
  CORREO electrónico: harmonychristianfinance@gmail.com
  ========================
  Esta es una Cristiana y caritativa préstamo, Organización creada para ayudar a
  las personas que necesitan ayuda y que, como la ayuda financiera.
  Así es que usted está pasando por dificultades financieras ?
  O usted está en cualquier lío financiero?
  =======================
  Damos préstamos en el rango de $1.000 a $90,000,000 USD,en el 2,0%
  la tasa de interés de Nuestros préstamos están bien asegurados y la máxima seguridad es nuestra
  prioridad,la ARMONÍA CRISTIANA CENTRO de la FINANCIACIÓN es un legítimo y bien conocido
  de préstamo aprobados por la compañía de préstamos.
  ======================
  FORMULARIO DE SOLICITUD DE PRÉSTAMO
  PREFIJO{MR.,MRS.,MiSS.,DR.,etc.}
  1)TU NOMBRE
  2)TU PAÍS
  3)SU OCUPACIÓN
  4)SU ESTADO CIVIL
  5)NÚMERO DE TELÉFONO
  6)INGRESOS MENSUALES
  7)DIRECCIÓN de
  8)PROPÓSITO DEL PRÉSTAMO
  9)SOLICITUD DE PRÉSTAMO
  10)TELÉFONO
  11)DURACIÓN DEL PRÉSTAMO

  Si usted está interesado en obtener un préstamo de este préstamo de la firma
  amablemente llenar el formulario de solicitud y respuesta de vuelta con nosotros a través de nuestro

  Correo electrónico: harmonychristianfinance@gmail.com
  Gracias y Saludos
  EL DR. ANDERSON BRUSE

  autor EL DR. ANDERSON BRUSE

 • dodano: 13 sierpnia 2015 16:41

  Uwaga wszyscy !! Jestem DR AFEKELU duchowe healler, i leczyć wszelkiego rodzaju choroby z

  zioła stworzone przez Boga. i leczyć wszystkie rodzaje deiseases jak poniżej. skontaktuj się ze mną dzisiaj z moim

  prywatny e-mail: dr.afekelu.spiritual.spell.tpl@gmail.com lub numer telefonu +2348162448410 więcej informacji:

  I specjalizuje się w niżej chorób:


  * H.I.V / choroby AIDS
  * Herbetities B
  * Cukrzyca
  *Uderzenie
  *Czar miłości
  * Czar zły sen
  * Małżeństwo pisowni
  *Nowotwór
  * Problem z oczami
  * Bądź sławny w swojej firmie
  * Słaby wzwód
  * Astma
  *Niewydolność nerek
  * Niepłodność / impotencji
  * Rzeżączka / Staphylococcus
  * Otyłość
  ITP ......

  wierzę w Boga i wszystkie twój problem zostanie rozwiązany

  autor Dr Afekelu

Zapamiętaj Nick

Zapamiętaj Blog

Wstaw emotikona

Akceptuję regulamin i zobowiązuję się do przestrzegania jego postanowień.

Licznik odwiedzin:  168 158  

Kalendarz

« wrzesień »
pn wt śr cz pt sb nd
    010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Statystyki

Odwiedziny: 168158
Wpisy
 • liczba: 10
 • komentarze: 486
Galerie
 • liczba zdjęć: 0
 • komentarze: 0

Więcej w serwisach WP

Gwiazdy

Pytamy.pl