Bloog Wirtualna Polska
Jest 0 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Szeptuchy Szamanki

Skocz do komentarzy

Szeptucha z Podlasia 

 

 

 

 Znałam przypadki kiedy kobieta świecka przez całe życie nie wierzyła w żadne cuda ani w żadne wróżby czy czary . kiedy przyszła do mnie przypadkowo powróżyć , nie wiedziała i nie wierzyła w to co jej powiedziałam. Źle się jej w życiu układało , dwa małżeństwa i dwa nie udane , a to w którym już była  prawie się rozleciało , zajrzałam w karty , spojrzałam na nią , i powiedziałam jej tylko to : „Kochana Pani , Pani rozwód jest już nie potrzebny „ Pani za rok już z nim nie będzie : - Proszę mu okazać ciepło i serdeczność , bo ma pani przed sobą tylko pół roku by z nim być . 

W połowie sierpnia on odejdzie ...!

Kobieta spojrzała na mnie zdziwiona , i zapytała mnie 

- Jak to odejdzie ?

To co pójdzie do innej ?

Do kochanki ?

To jednak ma kochankę ?

Tak ..? 

Spojrzałam jej prosto w oczy i powiedziałam nie , nie ma kochanki ,po niego przyjdzie kobieta w czerni , czarna dama go zabierze , on umrze w połowie sierpnia i proszę uważać na czas bo ma przed sobą te cyfry 17. On ma  raka w głowie , a te zmiany i to ze jest niemożliwy w domu i zmiany tych nastroi są spowodowane choroba która go atakuje . jemu już rozwód jest nie potrzebny , on umiera . Kobieta zaśmiała się ironicznym głosem .” Co też Pani wróżko  opowiedziała mi” – „  jego i kołem nie dobija , on jest zdrowy jak byk „

„Nic mu nie dolega , to ja się już wykańczam przez niego „ Powiedziałam „ trudno to Pani zdanie a moje jest takie zdanie , karty to właśnie  mówią , i  tak się stanie .Kobieta poszła nie bardo zadowolona była z wróżby . Ponieważ wróżyła pierwszy raz w życiu , nie podobało się jej to co powiedziałam , chciała rozwodu i koniec .  Po roku czasu wróciła do mnie była ubrana na czarno , była w żałobie , przyszła do mnie zdruzgotana , przyszła mi podziękować za to że jej o tym powiedziałam , naradziły się z córką , że sprawdzą prawdopodobieństwo choroby małżonka , Kiedy otrzymały wyniki , okazało się że jej  mąż miał raka guz na mózgu , nie było szansy na żadną operację . Wiedziały że on umrze , wiedziały o tym dużo wcześniej kiedy do mnie przyszła  dowiedziała się o tym. A jednak przyszła mi podziękować za to że jej to powiedziałam , że mogła być przy nim do samego końca . Wie pani co Powiedziała do mnie -  „ Pani się tylko o jeden dzień pomyliła , bo mój mąż zmarł 16go sierpnia dokładnie o godzinie 17tej . tak jak Pani to powiedziała . tak się… stało.

 

 

Pytanie tu postawione - co to znaczy rozumieć - jest wbrew pozorom bardzo praktyczne i konkretne. Rozumienie zakłada pewien język, znajomość pojęć w ramach których układa się nam obraz całości. Zrozumienie to odwołanie się do pewnego modelu świata. Dla człowieka doszukującego się we wszystkim woli Boga choroba jest karą za grzechy i w takim modelu rzeczywistości jest to adekwatne wyjaśnienie. Dla człowieka szukającego wyjaśnień w ramach magicznego modelu świata zrozumienie oznacza odkrycie, kto rzucił urok na chorego. Dla człowieka szukającego wyjaśnień w ramach współczesnej medycyny zrozumienie choroby może oznaczać ustalenie rodzaju zakażenia. Ze zrozumienia wynika pewne działanie: religijne zrozumienie pociąga za sobą modlitwę jako lekarstwo, zrozumienie magiczne wypędzanie demonów, a zrozumienie naukowe najczęściej prowadzi do stosowania terapii oferowanych przez współczesną medycynę. Skuteczność każdego z tych działań może być różna, a efekty tłumaczone są znowu w ramach danego modelu świata. Te same wrażenia zmysłowe i procesy myślowe pogrupować można w różne kategorie. By dotrzeć do człowieka trzeba nauczyć się patrzeć na świata jego oczami – doskonale wiedzą o tym antropolodzy.
Przyzwyczaiłam się już do tego , ze o nas mówi się , wróżki , wiedzmy , czarownice , szeptuchy , znachorki , zaklinaczki czarów klątw uroków nieszczęść .

Ja jestem wróżką , mieszkam w Białymstoku. Wróżbami i czarami energoterapią , medium medytacją , zamawianiem od klątw uroków czarów , zajmuję się prawie od dziecka , stosując odpowiednie modlitwy i rytuały których nauczyła mnie moja babcia i dziadek . Kocham to co robię , niosę ludziom nadzieję i pomoc na lepsze jutro pomagam im w rozwiązaniu wielu zawikłanych problemów w ich życiu . Z moich usług korzystają media prasy radia i TV a także wiele osób indywidualnie. Nie każdego zawsze przyjmę czasem zdarza się że odmawiam przyjęcia kogoś , ponieważ czuję że tak powinnam zrobić , ( dla mojego i jego dobra) Nie jedną osobę uratowałam od próby popełnienia samobójstwa . Jestem im potrzebna . Jedni traktują moje praktyki z przymrużeniem oka a inni podchodzą poważnie . Nie interesuję się tym co o mnie mówią , to dla mnie nie jest istotne . wiem że wielu ludziom przyniosłam pogodę ducha i dałam im wsparcie a także pomogłam im w odnalezieniu zaginionych osób których szukali długo i bezskutecznie. Moje rekwizyty to Karty klasyczne , cygańskie Greckie , Tarot , runa , wahadło różdżka , pismo magnetyczne , magiczny dzwoneczek , zioła żywioł ognia , wody i powietrza , sół cukier i chleb jajko ,Aioły i duszki są moją podpowiedzią której tylko słucham , które mówi mią mi co mam robić , jak odnaleźć odpowiednią osobę lub rzecz . Moje ręce czują każdą wibrację zawieszoną nad człowiekiem. Moja energię jestem w stanie przesłać nawet na najdalszy zakątek świata , posiadam również dar przyciągania metali do swego ciała . Odniosłam wiele osiągnięć w mojej pracy zawodowej w Polsce jak również za granicą .

1-Zamawianie od klątw czarów uroków oczyszczanie negatywnej energii

....................

 


 

Kto to jest szeptucha zaklinaczka?

kobieta rzucająca czar lub urok lub zdejmująca go z nas ...

 


 


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

..


oceń
8
2


Licznik odwiedzin:  169 188  

Kalendarz

« styczeń »
pn wt śr cz pt sb nd
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Statystyki

Odwiedziny: 169188
Wpisy
  • liczba: 10
  • komentarze: 496
Galerie
  • liczba zdjęć: 0
  • komentarze: 0

Więcej w serwisach WP

Gwiazdy

Pytamy.pl